چای ساز :: 110 محصول

قیمت چای ساز

چای ساز

چای ساز یکی از لوازم آشپزخانه است که برای دم کردن و نگه داشتن چای مورد استفاده قرار می گیرد. یک چای ساز از یک قوری و کتری تشکیل شده است. چای یکی از نوشیدنی های مورد علاقه ی مردم ایران محسوب می شود و همین سبب شده مردم به سمت خرید چای ساز روی بیاورند. چای سازها به طور کلی در سه مدل روی همی، صفحه ای و بدون قوری طراحی شده اند، در   روی همی یک کتری برقی بر روی پایه ای متصل به برق قرار می گیرد و قوری بر روی کتری سوار می شود و با برخورد بخار آب کتری به انتهای قوری چای داخل قوری به آرامی دم می کشد. در چای ساز صفحه ای، کتری در سمت راست و قوری در سمت چپ بر روی صفحه ای قرار می گیرند که این مدل دارای طراحی شیک و مدرن تری نبست به مدل روی همی است، آب داخل کتری توسط یک المنت داخلی گرم می شود و زمانی که آب به مرحله ی جوشیدن رسید یک مدار الکترونیکی برق المنت را قطع می کند و دستگاه چای ساز خاموش می شود، قوری نیز بر روی یک صفحه گرم قرار می گیرد و باعث می شود چای داخل قوری گرم نگه داشته شود. تمامی این مراحل از طریق روشن و خاموش شدن کلید (یک مدار الکترونیکی ساده) صورت می گیرد. چای ساز بدون قوری از فناوری های نوینی است که در این مدل چای داخل محفظه ای که داخل کتری تعبیه شده است ریخته می شود و دم می کشد. از نکات مهمی که هنگام خرید یک چای ساز باید به آن دقت کرد :۱-توان مصرفی چای ساز که رابطه مستقیمی با میزان مصرف برق دارد.۲- به نوع رسانای فلزی کف کتری دقت کنید چرا که نشانگر کیفیت و طول عمر چای ساز است نوع پلاستیکی بدترین نوع این رسانا است. ۳- شاخص نشان دهنده آب درون کتری ۴- عملکرد گرم نگه دارنده آب و چای برای مدت طولانی ۵- دکمه اتومات خاموش کردن چای ساز. در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع چای ساز را براساس برترین برندها مشاهده و مقایسه کنید.

انواع چای ساز

امروزه شرکت های سازنده لوازم خانگی انواع چای ساز را با مدل ها و رنگ های گوناگون تولید و وارد بازار کرده اند که این انواع از نظر جنس بدنه، ظرفیت قوری و کتری، توان مصرفی، قیمت، وزن و سایر ویژگی ها با هم متفاوت هستند. سایت اسک لیستی از انواع چای ساز را براساس برنده های معتبر نظیر فیلیپس، بوش، سام، هاردستون، تولیپس و ... با رنگ بندی های مختلف جمع آوری کرده است. در این صفحه با انتخاب هر چای ساز می توانید مشخصات فنی، نقد و بررسی، تصاویر و قیمت روز آن را مشاهده و بررسی کنید. و همچنین می توانید قیمت روز انواع چای ساز را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید

اصالت کالا

گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع چای ساز را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است. بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن و فوق العاده را با بهره گیری از سایت اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • صفحه بعد