غذاساز :: 138 محصول

قیمت غذاساز

غذاساز

غذاساز یک وسیله برقی کوچک و از لوازم پرکاربرد در آشپزخانه است که نام هایی چون (Food processor) یا چندکاره نیز به آن اطلاق می شود. یک دستگاه غذاساز از طریق تیغه ی برنده ای که به وسیله ی یک موتور الکتریکی به حرکت در آورده می شود مواد غذایی جامد یا نیمه جامد را خرد، له و مخلوط می کند. غذاساز یک وسیله ی چندکاره است که می توان جهت هم زدن و میكس كردن غذاها, خورد كردن, له و خرد كردن و پوره كردن مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد. بعضی از مدل ها قابلیت آبمیوه‌گیر، آسیاب کن و آب مرکبات گیر را نیز دارا می باشند. از قابلیت های منحصر به فرد اکثر غذاسازهای مدرن این است که به تیغه خمیرکن مجهز هستند و برای تهیه خمیر نان و شیرینی و پاستا و مانند آن مورد استفاده قرار می گیرند. در واقع غذاساز به تنهایی کار چندین وسیله را انجام می دهد بنابراین با خرید یک غذاساز نیاز شما به چندین وسیله از بین می رود و هم چنین در وقت، انرژی و هزینه های شما صرفه جویی می شود. امروزه انواع و مدل های مختلفی از غذاساز با قیمت های متفاوت در بازار موجود می باشند که کار شما را برای انتخاب دشوار کرده است از نکات مهم هنگام خرید یک غذا ساز می توان به این موارد اشاره کرد: ظرفیت و جنس محفظه ی غذاساز، تیغه ها، گارانتی، سرعت، در پوش ظرف، قیمت، قابلیت ها و امکاناتش براساس نیازهای شما. با در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع غذاساز را براساس برندهای مختلف و معتبر مشاهده و بررسی کنید.

انواع غذاساز

غذاساز از وسایل کوچک آشپزخانه است که به سرعت چندین کار را انجام می دهد. امروزه برندهایی مختلفی در ساخت و تولید انواع غذاساز با تکنولوژی و فناوری های به روز فعالیت می کنند ، که این انواع از لحاظ سرعت و قدرت وتوان موتور و میزان صدا و دیگر قابلیت ها با هم متفاوت هستند. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع غذاساز، خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع غذاساز براساس برندهای معتبری نظیر بوش، سام، پاناسونیک، مولینکس، فیلیپس و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب غذاساز مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان توان، جنس تیغه، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید که به شناخت کاملی برسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. و همچنین می توانید قیمت روز انواع غذاساز را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

بسیاری از افراد به خرید از طریق اینترنت بی اعتماد هستند ویکی از دلایل اصلی آن عدم اطمینان آنها به اصل بودن محصولات موجود در سایت ها می باشد. گروه اسک با تلاش بسیار، لیستی از انواع غذاساز را براساس برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • صفحه بعد