آسیاب و خردکن :: 95 محصول

قیمت آسیاب و خردکن

آسیاب و خردکن

دستگاه آسیاب و خردکن هر دو از لوازم خانگی کوچک هستند که به وسیله ی جریان برق کار می کنند و از ملزومات و نیازهای هر آشپزخانه ی ایرانی است. امروزه برندهای سازنده لوازم خانگی در زمینه ساخت و تولید انواع آسیاب و خردکن فعالیت و محصولاتشان را به بازار عرضه می کنند. همین امر سبب می شود که انتخاب برای خرید دشوار شود. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع آسیاب، خردکن و رنده برقی خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع آسیاب، خردکن و رنده برقی، را براساس برنده های معتبری نظیر سام، بوش، آکواجوی، مولینکس، فیلیپس و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، سایرامکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع آسیاب، خردکن و رنده برقی را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

آسیاب

آسیاب وسیله ی برقی است که برای پودر کردن مواد جامد نظیر مغز گردو، برنج، ادویه، قهوه و میوه خشک مورد استفاده قرار می گیرد. آسیاب وسیله کوچک و کم حجمی است که به راحتی قابل جابجایی می باشد و به یکی از ضروری ترین لوازم آشپزخانه تبدیل شده است. امروزه انواع و مدل های مختلفی از دستگاه آسیاب در بازار موجود می باشد از نکات مهم هنگام خرید می توان به ظرفیت و جنس کاسه، تعداد سرعت موتور و تعداد تیغه یک آسیاب اشاره کرد. در این قسمت از سایت اسک می توانید با انتخاب هر دستگاه آسیاب با ویژگی های آن آشنا شوید و انتخاب درستی برای خرید داشته باشید.

خرد کن

خرد کن از لوازم کوچک آشپزخانه است که به وسیله ی جریان برق و به حرکت درآورن تیغه ها انواع سبزیجات، گوشت و مرغ، خشکبار، صیفی‌جات را در مدت زمانی کوتاهی خرد می کند. انواع و مدل های زیادی از خرد کن در بازار موجود هستند که از لحاظ توان مصرفی، جنس ظرف خردکن، جنس و بدنه، تعداد تیغه و گنجایش مخزن با هم متفاوت هستند که از نکات مهم هنگام خرید هم به شمار می آیند. در این قسمت از سایت اسک می توانید با انتخاب هر خرد کن با ویژگی های آن اشنا شوید و انتخاب درستی برای خرید داشته باشید.

رنده برقی

رنده برقی دستگاهی کوچک و بسیار پر کاربرد است که جهت ریز کردن، ورق کردن انواع مواد غذایی نظیر سیر، پیاز، پنیر، سیب زمینی، انواع سبزیجات و ... مورد استفاده قرار می گیرد. رنده برقی آشپزی شما را در عین راحتی و با سرعت بالا حرفه ای می کند. در این قسمت از سایت اسک می توانید با انتخاب هر رنده برقی با ویژگی های آن آشنا شوید و انتخاب درستی برای خرید داشته باشید.

اصالت کالا

یکی از مهمترین نکات هنگام خرید آسیاب، خردکن و رنده برقی دقت به اصالت کالا است که بر اصل بودن و تقلبی نبودن کالا دلالت می کند. گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع آسیاب، خردکن و رنده برقی را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • صفحه بعد