چرخ گوشت :: 105 محصول

قیمت چرخ گوشت

چرخ گوشت

چرخ گوشت از لوازم خانگی کوچک و جزو یکی از لوازم ضروری هر آشپزخانه ای می باشد. چرخ گوشت با استفاده از انرژی برق و گردش تیغه ها قطعات بزرگ گوشت را به قطعات بسیار ریز (گوشت چرخ کرده) تبدیل می کند. گوشت یکی از مهم ترین منابع پروتئین می باشد و مصرف آن برای سلامتی مورد نیاز است. با گذشت زمان مردم خواستار این شدند که تنوع غذاهایی که گوشت در آنها از مواد اصلی است  افزایش پیدا کند. لذا برندهای سازنده لوازم خانگی انواع و مدل های مختلفی از چرخ گوشت را تولید و روانه بازار کرده اند. اکثر چرخ گوشت های خانگی از نظر وضعیت موتور و بدنه به دو دسته کلی تقسیم می شوند در بعضی از مدل های چرخ گوشت   موتور آن به صورت افقی و در بعضی دیگر به صورت عمودی در داخل بدنه ی اصلی دستگاه قرار گرفته است. بعضی از انواع مدل های موجود در بازار دارای سیستم چرخش معکوس هستند این سیستم از طریقی کلیدی که بر روی چرخ گوشت تعبیه شده است به صورت لحظه ای موتور را در جهت عکس به حرکت در می آورد و هدف این سیستم رفع گیر کردن موتور می باشد. از نکات مهمی که هنگام خرید یک چرخ گوشت باید به آن دقت کرد می توان: جنس تیغه، توان موتور، سرعت و قدرت چرخ‌کنندگی را نام برد. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع چرخ گوشت را براساس برندهای مختلف و معتبر مشاهده و بررسی کنید.

سبزی خرد کن

یکی دیگر از لوازم خانگی برقی که مورد نیاز هر خانواده است سبزی خرد کن می باشد که جهت خرد کن و ریز کردن انواع سبزی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه انواع و مدل های مختلفی از سبزی خرد کن ساخته و تولید شده اند که یکی از تفاوت اصلی این انواع میزان و توان آنها در خرد کردن سبزی است برای مثال یک سبزی خرد کن هفت و نیم کیلویی توان خرد کردن هفت و نیم کیلو سبزی را دارا می باشد.به طور کلی انواع سبزی خرد کن در مواردی نظیر وزن، جنس بدنه دستگاه و تیغه، گنجایش مخزن، قدرت موتور و سیستم چرخش معکوس با هم متفاوت هستند که همین موارد از نکات مهم هنگام خرید هم محسوب می شود. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع سبزی خرد کن را براساس برندهای مختلف و معتبر مشاهده و بررسی کنید.

انواع چرخ گوشت و سبزی خرد کن

چرخ گوشت و سبزی خرد کن هر دو از لوازم خانگی کوچک برقی هستند که امروزه در هرخانه ای مورد نیاز  هستند. چرخ گوشت و سبزی خرد کن در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشند و همین امر سبب می شود که انتخاب برای خرید دشوار شود. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع چرخ گوشت و سبزی خرد کن، خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع چرخ گوشت و سبزی خرد کن براساس برندهای معتبری نظیر بوش، هاردستون، پاناسونیک، مولینکس، فیلیپس و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب چرخ گوشت و سبزی خرد کن مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان توان، جنس تیغه، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از محصول برسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید و همچنین می توانید قیمت روز انواع چرخ گوشت و سبزی خرد کن را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از مهمترین نکات هنگام خرید چرخ گوشت و سبزی خرد کن دقت به اصالت کالا است که بر اصل بودن و تقلبی نبودن کالا دلالت می کند. گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع چرخ گوشت و سبزی خرد کن را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است. بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • صفحه بعد