قیمت آون توستر

خرید آون توستر

یکی از لوازم آشپزخانه های امروزی آون توستر است. دستگاه آون توستر با اشغال فضای کم در آشپزخانه می تواند کاربردهای مختلفی از جمله تست کردن نان ، پختن غذا، بریان کردن ، گرم کردن ، آب کردن مواد منجمد و ... مورد استفاده قرار بگیرد و شما را به آشپزی حرفه ای تبدیل کند. دستگاه آون توستر را هم می توان نوعی توستر و هم فر دانست. دستگاه آون توستر از المنت حرارتی و در برخی از فن برای پخت غذا استفاده می کند. تعداد المن ها در مدل های مختلف می تواند متفاوت باشد. شرکت های سازنده آون توستر مدل های مختلف را در گنجایش های مختلفی طراحی و تولید کرده اند. البته  گنجایش آون توسترها آنقدر زیاد نیست که بتوانید یک مرغ درسته را جای دهید و بپزید . با توجه به فناوری ها مختلف برخی از آون توسترها مجهز به قابلیت گریل یا کانوکشن نیز می باشند که این قابلیت ها موجب حفظ طعم طبیعی غذا می شود. بر اساس قابلیت های مختلف آون توسترها قیمت مختلفی نیز دارند که بر اساس نوع استفاده ی از آون توستر و بودجه خود بهتر است در خرید دستگاه دقت نمایید. برخی از آون توسترها دارای جوجه گردان نیز هستند و برخی دارای اقلام مختلفی چون سینی پخت کیک یا چکه گیر می باشند. سینی آون توسترها قابل جداسازی بوده و کار نظافت و شستشو آون توستر را راحت می کنند. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع دستگاه آون توستر را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان آون توستر را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع آون توستر

سایت بزرگ اسک لیستی از انواع مدهای مختلف آون توستر را با رنگ بندی های مختلف برای شما جمع آوری کرده است که قیمت های مختلفی را دارند. دستگاه های آون توستر درج شده در سایت اسک از برندهای محبوبی نظیر سایا،  سام، هاردستون، تولیپس، پارس خزر . ... می باشد. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی لیست کامل مشخصات هر مدل از دستگاه آون توستر را به طور دقیق مشاهده می کنید و می توانید در قسمت نقد و بررسی، اطلاعاتی کامل از فناوری های آون توستر را کسب کنید و تصاویر ظاهری از بخش های مختلف محصول را ملاحظه نمایید. در قسمت مقایسه قیمت ها و در پایین صفحه لیستی از فروشندگان معتبر ایرانی،  همراه با قیمت در سایت درج شده است و شما می توانید به راحتی بدون صرف زمان از طریق سایت اسک به چندین فروشگاه اینترنتی دیگر دسترسی داشته باشید و از قیمت محصول در فروشگاه های دیگر مطلع شوید.

اصالت کالا

یکی از نکاتی که هنگام خرید محصول باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی دستگاه های آون توستر موجود در این سایت و لیست فروشندگان ایرانی جمع آوری شده دارای اصالت کالا هستند. و با اطمینان خاطر می توانید خریدی مطمئن را در فضای مجازی تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
آون توستر فلر مدل EOFR502
آون توستر فلر مدل EOFR502
Feller EOFR502 Electric Oven
0 نظر
1,400,000تومان
7 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
7 فروشگاه
آون توستر فلر مدل EOFR452
آون توستر فلر مدل EOFR452
Feller EOFR452 Electric Oven
0 نظر
1,200,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
آون توستر سام مدل EO-T286S
آون توستر سام مدل EO-T286S
SAM EO-T286S Oven Toaster
0 نظر
747,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
آون توستر آرزوم مدل AR293
آون توستر آرزوم مدل AR293
Arzum AR293 Electric Oven
0 نظر
1,285,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
آون توستر سام مدل EO-T355
آون توستر سام مدل EO-T355
SAM EO-T355 Oven Toaster
0 نظر
700,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه