توستر :: 104 محصول

قیمت توستر

توستر

توستر (Toaster) یا برشته کن یکی از لوازم برقی آشپزخانه است که جهت گرم و برشته کردن نان از آن استفاده می شود. طرز کار با این دستگاه بسیار ساده است و در سرعت چند دقیقه می توانید نان های طلایی و ترد را برای خانواده در وعده صبحانه تهیه کنید. اکثر توسترهای موجود در بازار قابلیت گرم کردن دو برش نان را به صورت همزمان در فاصله ی زمانی یک تا سه دقیقه را دارند. امروزه برندهای مختلف سازنده لوازم خانگی انواع و مدل های مختلفی از توستر را ساخته و روانه بازار کرده اند. بعضی از انواع توستر مجهز به یک یا دو سیستم بالا برنده ی نان هستند این سیستم بعد از برشته شدن نان به صورت اتوماتیک نان را از جایگاه نان به سمت بالا هدایت می کند و در برخی دیگر خارج کردن نان از دستگاه به صورت دستی انجام می شود. در برخی از توسترهای پیشرفته امکان تنظیم درجه حرارت در چندین دما، برای میزان برشتگی نان توسط کاربر وجود دارد. وجود دکمه توقف عملیات از دیگر قابلیت های اکثر توسترها است این قابلیت این امکان را به کاربر می دهد در هر زمان و مرحله ای تنها با فشردن این دکمه بتواند عملیات برشته شدن نان را متوقف و نان را از دستگاه خارج کند.  به طور کلی انواع توسترها در مواردی نظیر تعداد جایگاه نان، توان الکتریکی، تعداد عملکرد پخت، روش های خارج کردن نان، داشتن سینی جمع کننده خرده های نان و همچنین نوع سیستم کنترلی با هم متفاوت هستند که این موارد از نکات مهم هنگام خرید یک توستر هم محسوب می شود،  با در نظر گرفتن این موارد می توانید بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع توستر را براساس برندهای مختلف و معتبر مشاهده و بررسی کنید.

انواع توستر

توستر از وسایل کوچک آشپزخانه است امروزه برندهای مختلفی در ساخت و تولید انواع توستر با تکنولوژی و فناوری های به روز فعالیت می کنند، که این انواع از لحاظ وزن، قیمت، اندازه، قدرت وتوان موتور و دیگر قابلیت ها با هم متفاوت هستند. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع توستر، خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع توستر براساس برنده های معتبری نظیر بوش، کنوود، هاردستون، مولینکس، فیلیپس و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب توستر مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان توان، طول سیم، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب می کنید. همچنین می توانید قیمت روز انواع توستر را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

بسیاری از افراد به خرید از طریق اینترنت بی اعتماد هستند ویکی از دلایل اصلی آن عدم اطمینان آنها به اصل بودن محصولات موجود در سایت ها می باشد. گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع توستر را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با بهره گیری از سایت اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
توستر بوش مدل TAT8611
توستر بوش مدل TAT8611
Bosch TAT8611 Toaster
519,000تومان
10 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
10 فروشگاه
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • صفحه بعد