ساندویچ ساز :: 55 محصول

قیمت ساندویچ ساز

ساندویچ ساز

امروزه یکی از غذاهای سریع ساندویچ می باشد که مورد علاقه بزرگسالان و کودکان است. ساندویچ ها انواع گوناگونی دارند . شما برای درست کردن ساندویچ خانگی و سالم نیاز به دستگاهی به اسم ساندویچ ساز دارید. دستگاه ساندویچ ساز موجب می شود ساندویچ مورد نظر خود را در زمانی کوتاه حاضر کنید. طراحی ساندویچ ساز به گونه ای است که پس از قرار گرفتن ساندویچ در درون محفظه دو سمت آنرا کاملا برشته می کند. دستگاه های ساندویچ ساز از لحاظ ظرفیت متفاوت هستند و تعداد خانه هایشان برای قرار دادن ساندویچ متفاوت می باشد. صفحه گریل ساندویچ سازها در دو نوع صاف یا شیار دار طراحی شده است. نوع شیار دار موجب ایجاد شیار بر روی ساندویچ شده و آن را برشته تر می کند که بر اساس سلیقه می توانید یکی از این دو نوع را انتخاب کنید. سینی ساندوچ سازها نیز در دو نوع ثابت و متحرک هستند. نوع متحرک شستشو ساندویچ ساز را آسان تر می کند. از لحاظ طراحی ساندویچ سازها در سه رنگ سیاه، سفید، نقره ای طراحی شده اند. همه ی ساندویچ سازها دارای چراغ وضعیت هستند که روشن بودن و داغ شدن دستگاه را نشان می دهد. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع دستگاه ساندویچ ساز را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان ساندویچ ساز را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع ساندویچ ساز

خانواده ی بزرگ اسک مجموعه ای از انواع دستگاه ساندویچ ساز را با رنگ بندی های متنوع از برندهای معروف نظیر کنوود، پارس خزر، هاردستون، مولینکس، فیلیپس و ... را برای شما جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی ساندویچ ساز می توانید توان مصرفی، تعداد خانه و سایر ویژگی ها ی دستگاه ساندویچ ساز را ملاحظه نمایید. در قسمت نقد و بررسی از فناوری های مختلف ساندویچ ساز مورد نظر اطلاعات درست کسب کرده و با مشاهده تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف آن می توانید انتخابی درست داشته باشید. در قسمت مقایسه ی قیمت ها لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت قرار داده شده است و به شما در مقایسه بهتر و انتخاب درست تر کمک بسزایی می کند.

اصالت کلا

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی عدم اطمینان آنها از اصل بودن کالای اینترنتی است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که ساندویچ سازهای موجود و لیست فروشندگان در این وب سایت بر اساس محصولاتی است که به اصالت کالای خود تاکید دارند جمع آوری و در اختیار شما عزیزان قرار داه شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • صفحه بعد