قیمت تلویزیون سامسونگ

خرید تلویزیون سامسونگ

قیمت تلویزیون سامسونگ در وب سایت اسک بصورت آنلاین نمایش داده می شود. شرکت سامسونگ یکی از شرکت های معروف و موفق در تولید محصولات مختلف از جمله تلویزیون می باشد. تلویزیون های تولید شده شرکت سامسونگ دارای انواع مختلفی هستند که هریک ویژگی خاص خود را دارند.  قیمت تلویزیون سامسونگ بستگی به قابلیت ها و سایزهای این نواع تلویزیون متفاوت است. وجود تنوع در این تلویزیون ها امکان انتخاب تلویزیون مورد نظر را بر اساس ویژگی دلخواه به کاربر می دهد. گیرنده های تلویزیون های سامسونگ DVB-T2،DVB-T می باشد و شامل درگاه های ورودی USB-HDMI. می شوند. در اینجا به شرح انواع ویژگی های تلویزیون سامسونگ و قیمت تلویزیون سامسونگ پرداخته ایم.

سیستم عامل تایزن (Tizen)

شرکت سامسونگ در سال ۲۰۱۵ تلویزیون های اچ دی خود را به سیستم عامل تایزن مجهز کرد. این سیستم عامل با هدف اجرای اپلیکیشن های اندروید طراحی شده است. و شما به راحتی می توانید برنامه های کاربردی و انواع بازی ها را همانند گوشی بر روی تلویزیون خود نیز نصب کنید و از آنها لذت ببرید.از ویژگی های بارز این سیستم عامل امکان دسترسی به برنامه های زنده تلویزیونی همانند برنامه های ورزشی با نمایش نتیجه برای کاربر می باشد.

تکنولوژی منحنی ( CUREVED)

شرکت سامسونگ برخی از تلویزیون های خود را مجهز به صفحه نمایش منحنی کرده است . این تکنولوژی در نسل جدید تلویزیون های K / UHD۴ نیز دیده می شود. این انحنا برای ایجاد زاویه ی دید مناسب و گسترده تر از تصویر ، توسط این شرکت طراحی شده است. و هر چه صفحه نمایش بزرگتر باشد این گستردگی بیشتر خواهد شد و ممکن است قیمت تلویزیون سامسونگ نیز افزایش یابد. از دیگر ویژگی های تکنولوژی CUREVED جلوگیری از انعکاس نورهای اضافی به چشم می باشد . چرا که تلویزیون های تخت همانند آینه عمل می کنند و منبع نور را به چشم بازتاب می دهند. و نصب تلویزیون منحنی بر روی دیوار نمای متفاوت و زیبایی را در منزل ایجاد می کند.

کیفیت تصویرهای (HD – Full Hd – 4k)

 شرکت سامسونگ دارای تلویزیون های مختلف با کیفیت تصویری متفاوت می باشد که هریک نسبت به دیگری برتری دارد .کیفیت تصویر در تلویزیون های اچ دی (HD) پایین تر از فول اچ دی (Full Hd) می باشد، از این رو قیمت تلویزیون سامسونگ این مدلها بیشتر است و 4k بالاتر از دو کیفیت تصویر دیگر است.  این تفاوت ها به دلیل شاخصه رزولوشن (Resolution) یک تلویزیون می باشد این شاخصه به مفهوم تعداد پیکسل هایی می باشد که در دو بعد افقی و عمودی نمایش داده می شود. فرمت اچ دی که در تلویزیون های استاندارد وجود دارند قادر به  نمایش تصاویر در دقت ۷۲۰ پیکسل در حالت افقی و در حالت عمودی حداکثر ۵۷۶ را دارند اما تصاویر فول اچ دی قادر به نمایش دقت حداکثر 1920 پیکسل به صورت افقی و 1080 پیکسل به صورت عمودی هستند این تفاوت موجب می شود کیفیت بالا رفته و کوچکترین جزییات در صفحه نمایش دیده شود. و اما فرمت 4k که وضوح تصویرآن ۴۰۰۰ پیکسل در هر خط تصویر است. که تحولی بزرگ در فرمت های کیفیت تصویر می باشد. دلیل نام گذاری این فرمت به 4k ،  نمایش چهار برابری جزییات  نسبت به ۱۰۸۰p می باشد.

کنترل جادویی

شرکت سامسونگ تکنولوژی کنترل جادویی را به وسیله اپلیکیشن Smart View ارایه داده است. منظور از کنترل جادویی این است که فرد با نصب اپلیکیشن Smart View بر روی گوشی تلفن همراه خود به راحتی میتواند تلویزیون را به وسیله گوشی همراه خود کنترل کند. این برنامه جادویی برای مواقعی که دسترسی به ریموت کنترل وجود ندارد یا برای بازی برنامه هایی که نیاز به یک کنترل ساده تر از ریموت کنترل دارند بسیار مفید می باشد. جالب این است که بدانید شما می توانید ادامه فیلم و برنامه خود را بر روی گوشی همراه خود در اتاق دیگر تماشا کنید.

پردازنده های قوی تلویزیون سامسونگ

پردازنده های قوی استفاده شده در تلویزیون های سامسونگ امکان استفاده ی با سرعت بالا از برنامه های کاربردی و بازی های آنلاین ، استفاده از اپلیکیشن های مختلف در منو استارت هاب را فراهم می سازد. و همچنین سرعت استفاده از شبکه اینترنت را برای جستجو بالا میبرد. اکثر نسل جدید تلویزیون های سامسونگ چهار هسته ای می باشند.

قابلیت اتصال وایفا

کاربر به وسیله این قابلیت می تواند به راحتی به وسیله یک مودم ( وایفا ) اتصال به اینترنت را در تلویزیون های هوشمند سامسونگ ایجاد کند و ا با استفاده از برنامه های کاربردی آن ،  از وضعیت آب و هوا و ترافیک تهران باخبر شود. و برنامه Smart View سامسونگ برای ایجاد  اتصال بی سیم بین (کامپیوتر ،  گوشی همراه ، تبلت ) و تلویزیون می باشد و به راحتی میتوان محتوی گوشی خود ،  شامل فیلم و عکس  و ... را به راحتی به تلویزیون انتقال داده و به صورت آیینه ای تماشا  کرد.

در زیر قیمت تلویزیون سامسونگ آمده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع