قیمت فر

خرید فر (Oven)

با پیشرفت تکنولوژی در وسایل آشپزخانه انواع وسیله های پخت و پز تولید و طراحی شدند که هر کدام کاربردها و فناوری های خاص خود را داشتند. فر (Oven) یکی از وسیله های پخت و پز امروزی است که عمل پخت و پز را در محیطی بسته با دمای یکسان در تمامی قسمت ها انجام می دهد. امروزه فرهای بسیاری از برندهای متعدد با مدل های مختلف در بازار وجود دارد. فرهای امروزی در عملکردهای متفاوت برقی، گازی، فر با ویژگی کانوکشن  تولید می شوند. فرهای برقی به عنوان دستگاهی کامل برای امور پخت و پز شما با برنامه های مختلف پخت می توانند عمل کنند و دستگاهی کامل برای آشپزی است که از جریان های برق برای پختن مواد غذایی  استفاده می کنند و در چندین طبقه طراحی شده اند. برخی از فرها دارای امکاناتی نظیر جوجه گردان نیز هستند. از لحاظ نصب فرها، در دو نوع توکار و روکار می باشند . فرهای توکار در داخل کابینت نصب می شوند و قابلیت جا به جایی ندارند اما فرهای رو کار (مبله) قابل جابه جایی می باشند. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع فر را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان فر را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع فر

خانواده بزرگ اسک لیستی از انواع مدلهای فرهای برقی توکار را برای شما جمع آوری کرده است که قیمت های مختلفی دارند. فرهای درج شده در سایت اسک دارای امکانات مدرن و امروزی نظیر گریل، یخ زدایی و برنامه های مختلف پخت و پز می باشند و می توان گزینه ی خوبی برای نوعروسان باشد. در قسمت مشخصات فنی لیست کامل مشخصات هر مدل از فر را به طور دقیق قرار داده ایم و می توانید در قسمت نقد و بررسی، اطلاعاتی کامل از فناوری های فرها را کسب کنید و تصاویر ظاهری از بخش های مختلف محصول را ملاحظه نمایید. در قسمت مقایسه قیمت ها لیستی از فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت در سایت درج شده است و شما می توانید به راحتی بدون صرف زمان از طریق سایت اسک به چندین فروشگاه اینترنتی دسترسی داشته باشید و از قیمت محصول در فروشگاه های مختلف مطلع شوید.

اصالت کالا

اصل بودن کالا از مهمترین خصوصیات یک محصول در خرید اینترنتی است از این رو تمامی فرهای درج شده در سایت اسک و لیست فروشندگان ایرانی دارای اصالت کالا بوده و سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد که خرید اینترنتی مطمئن داشته باشید و کالایی اصل را در چند فروشگاه مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع