قیمت بخاری برقی

خرید بخاری برقی

بخاری برقی جزء یکی از لوازم برقی خانگی است که انرژی برق را به انرژی گرمایی تبدیل و موجب گرم شدن محیط اطراف می شود. از مزیت های بخاری برقی نسبت به سایر وسایل گرمازا که اساس کارشان با نفت و گاز است، آلودگی خیلی پایین آن است. بخاری های برقی از لحاظ نوع گرمایش در دو مدل گرمایش تابشی و همرفتی تقسیم می شوند. بخاری برقی مدل تابشی، گرما را به صورت تابشی از سطح خود به محیط اطراف ساطع می کنند و اجسام موجود در فضا را گرم می کنند، استفاده از این مدل برای فضاهای بزرگ مناسب است. بخاری برقی همرفتی با استفاده از سیستم هوای همرفتی موجب جابه جایی هوای گرم و سرد می شوند و گرما را از یک جسم به جسم دیگر منتقل و در نهایت هوای فضا را گرم می کنند و برای استفاده در مکان های با مساحت متوسط و کم مناسب است. یکی از نکات مهم هنگام خرید یک بخاری برقی، در نظر گرفتن مدت زمان و مساحت محیطی است که قصد گرم کردن آن را دارید و انتخاب بهترین گزینه با قیمت مناسب برای خرید است. امروزه شرکت های تولیدکننده لوازم خانگی، بخاری برقی را در انواع مدل ها با اندازه ها، نوع المنت گرمازا، توان مصرفی و قیمت های متفاوت طراحی کرده اند که هر یک برای استفاده در مکان های مختلف نظیر: اتاق خواب، حمام، سالن های بزرگ و .. مناسب است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع بخاری برقی را براساس برندهای مختلف و معتبر مشاهده و بررسی کنید.

انواع بخاری برقی

با توجه به اینکه انواع مختلفی از بخاری برقی در بازار موجود است، در هنگام خرید باید به نکاتی نظیر: بازده گرمایش، نوع سیستم گرمایش، مساحت مکان مورد نظر و محل نصب بخاری برقی دقت کرد تا با انتخاب درست به صرفه جویی در مصرف انرژی و کاهش هزینه ها کمک بسزایی کنیم. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع بخاری برقی، خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع بخاری برقی فن دار، بدون فن، تابشی و سرامیکی را براساس برندهای معتبری نظیر هاردستون، پارس خزر، دلونگی، فلر، میدیا و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب بخاری برقی مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان پوشش دهی، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید و همچنین می توانید قیمت روز انواع بخاری برقی را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

بسیاری از افراد به خرید از طریق اینترنت بی اعتماد هستند ویکی از دلایل اصلی آن عدم اطمینان آنها به اصل بودن محصولات موجود در سایت ها می باشد. گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع بخاری برقی را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است و این اطمینان را به شما می دهد که یک خرید اینترنتی مطمئن و فوق العاده را با سایت اسک تجربه خواهید کرد.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع