قیمت مایکروفر ال جی

 خرید مایکروفر ال جی

شرکت ال جی تولید کننده محصولات لوازم خانگی ، مایکروفرهای خود را با انواع مختلف ، طراحی زیبا و با دارا بودن برترین تکنولوژی های روز ، تولید و به بازار عرضه کرده است. مایکروفر های الجی قابلیت های خاصی را دارا می باشند و موجب صرفه جویی در زمان آشپزی شده و با دارا بودن ویژ گی های خاص موجب حفظ ارزش مواد غذایی می شوند. قیمت مایکروفر ال جی به عوامل مختلفی بستگی دارد. این مایکروفرها دیگر تنها وسیله ی  گرم کردن مواد غذایی سرد نیستند با وجود سیستم گریل، پخت با بخار، کانوکشن همانند یک فر در آشپزخانه عمل می کنند. مایکروفرهای ال جی با مدل های های سولار درام ، سولار کانوکشن ، سولار گرین و نئوشف در بازار موجود می باشد. هر دسته از این مایکروفرها خود در رنگ ها و طرح های مختلف برای تمامی سلیقه ها تولید شده است که قطعا رنگ بندی در قیمت مایکروفر ال جی تاثیر گذار نخواهد بود که در ادامه به شرح قابلیت های هریک می پردازیم و شما را با آنها آشنا می سازیم.

مایکروفر سولاردام ال جی

شرکت ال جی این مدل از مایکروفر خود را مجهز به گریل هایی کرده است که در زیر مایکروفر قرار دارد . علاوه بر انتقال گرما از پشت ، گرما به وسیله این گریل ها از زیر به مواد غذایی انتقال پیدا می کند و این مزیت موجب می شود که غذاها کاملا طبیعی و سنتی در دهان مزه شود. مایکروفرهای سولار درام ال جی از فضای طبخ بزرگتری به واسطه دارا بودن محفظه مدور برخوردار می باشند و استفاده خلاقانه از هیلتر نوری ذغالی همانند ذغال های طبیعی عمل می کند و موجب آبدار شدن مواد غذایی می شود و همچنین به وسیله این هیلتر با سرعت بیشتری دما به مواد غذایی جذب می شود. این یک تجربه تازه در پخت پز است. مایکروفر سولار درام الجی ، لقب بهترین وسیله پخت و پز در تاریخ ال جی را اذعان خود کرده اند.

مایکروفر سولار کانوکشن ال جی

شرکت ال جی این مدل از مایکروفرهای خود را به کانوکشن مجهز کرده است. وجود کانوکشن در یک مایکروفر موجب می شود که گرما  به طور کاملا یک نواخت به تمامی اطراف غذای داخل مایکروفر هدایت شود این هدایت گرما موجب می شود که علاوه بر جذب سریع گرما ، غذا کاملا آبدار پخته شود و سطح خارجی آنها ترد باشد. شرکت ال جی با مجهز کردن مایکروفرهای سولار کانوکشن خود به پخت نوری موجب حفظ ویتامین غذاها و طعم اصلی آنها شده است و هیتر ذغالی نیز موجب آبدار شدن غذا و صرف جویی در مصرف انرژی تا ۵۰ درصد می شود. از ویژگی های بارز سولار کانوکشن های الجی وجود سیستم کنترل دمای گریل در سه حالت ملایم ، متوسط ،پرقدرت ، می باشد. به دلیل وجود سیستم پخت چندگانه نظیر پخت ترکیبی به صورت گریل ، مایکرو یا ترکیبی پخت غذا به یک پخت ماهرانه برای انواع مواد غذایی تبدیل می شود .  این یک آشپزی ماهرانه در آشپزخانه شماست.

مایکروفر سولار گریل

مایکروفرهای سولار گریل ال جی دارای منوی خودکار برای پخت انواع غذا بدون نیاز به تنظیمات اضافی می باشد . گریل موجود در این مایکروفر ها وظیفه ی برشته کردن سطح غذاها را به عهده داشته و همچنین در پخت غذاهای نیمه آماده کاربرد دارد.وجود سیستم یخ زدایی در انواع سولار گریل های ال جی امکان یخ زادیی سریع ، یعنی دو برابرسرعت بیشتر موا غذایی مختلف را برای  شما مهیا می سازد که در برخی موارد ممکن است در قیمت مایکروفر ال جی تاثیر داشته باشد.

مایکروفر نئوشف ال جی

مایکروفر نئوشف ال جی (Neochef LG) برترین تکنولوژی را در دنیا مایکروفرها دارا می باشد. تکنولوژی هوشمند اینورتر با کنترل منظم و قدرتمند خود تا به میزان 1,200وات غذاهای مختلف شما را به سرعت یک چشم بهم زدن آماده می کند. در واقع این مایکروفر یک فر واقعی میباشد. امکان کنترل حرارت نیز موجب می شود انواع غذاها با حرارتهای مختلف قابل طبخ شوند. این یک آشپزی لذت بخش برای شما خواهد بود. جادوی یخ زدایی یکنواخت ، یخ مواد غذایی شما از جمله مرغ و گوشت یا هر آنچه که فکرش را می کنید به طور کامل و یکنواخت یخ زدایی می کند. ایده ی خلاقانه از شرکت الجی در نئوشف های ، قابلیت سرخ کردن سالم بر خلاف مایکروفرهای معمولی است که چربی موجود در غذا را تا ۷۲ درصد کاهش میدهد. فناوری به کار رفته easy clean در مایکروفر نئوشف ال جی که به صورت پوششی در داخل مایکروفر قرار دارد با خاصیت آنتی باکتریال ۹۹.۹۹٪ به جنگ باکتری های مضر رفته و از چسبیدن این باکتری ها به سطح داخلی مایکروفر کاملا جلوگیری میکند. برای یک آشپزی برتر و سالم با بهترین تکنولوژی همه چیز برای شما در مایکروفرهای نئوشف ال جی مهیا می باشد.

در زیر قیمت مایکروفر ال جی در مدل های مختلف آمده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع