قیمت مایکروفر

خرید مایکروفر

مایکروویو یکی از مهم ترین اختراعات بشر در قرن بیستم است که میلیون ها نفر در سراسر کشور از این وسیله استفاده می کنند. مایکروویو یا مایکروفر یکی از لوازم برقی اشپزخانه است که با استفاده از امواج مایکروویو یا المنت و امواج نوری کار پخت غذا را در مدت زمان کوتاهی انجام می دهد. در این دستگاه امواج مایکروویو از طریق یک وسیله الکترونیکی به نام گلنترون تولید می شوند و وارد محفظه ی مایکروویو می شوند سپس از دیواره ها منعکس و توسط غذایی که داخل دستگاه وجود دارد جذب می شوند و مولکول های آب موجود در غذا را ۱۰x۲۴۵۰ یا ۱۰x۹۵۰ تکان می دهند و این سایش مولکولی سبب تولید گرما و پخت غذا در مدت زمان بسیار کوتاهی می شود البته عواملی مانند حجم، شکل و رطوبت ماده غذایی در تولید میزان گرما تاثیر دارد. از مزیت های مایکروویو می توان به این موارد اشاره کرد: پخت غذا در مدت زمان کوتاه که مناسب افراد پرمشغله است، حفظ عطر و ارزش مواد غذایی و در نتیجه بالا بردن کیفیت پخت و پز، پخت غذا به وسیله ی رطوبت خود ماده غذایی پس نیازی به افزودن ماده اضافی مانند چربی، روغن وکره نیست. در مایکروویو تمام انرژی صرف پخت و پز غذا می شود و دیگر صرف گرم کردن طبقات و سینی فر نمی شود و همین امر سبب صرفه جویی در مصرف انرژی می شود. از اجاق مایکروویو خانگی می توان برای چند منظور از جمله طبخ غذا، ذوب کردن یخ مواد غذایی منجمد و گرم کردن مواد غذایی استفاده کرد. آیا استفاده از مایکروویو برای سلامتی مضر است یا نه؟ این سوالی است که فکر بیشتر افراد را درگیر کرده است. در جواب باید گفت که انرژی مایکروویو به قسمت های ضخیم ماده غذایی نفوذ نمی کند و در قسمت هایی که میزان کافی حرارت ندیده اند میکرو ارگانیسم ها از بین نمی روند که برای سلامتی می تواند مضر باشد و همچنین روش های سریع پخت با درجه حرارت بالا سبب افزایش اثر سرطان زایی ماده غذایی به خصوص گوشت می شود. در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع مایکروویو را براساس برترین برندها مشاهده و مقایسه کنید.

انواع مایکروفر

امروزه بسیاری از شرکت های سازنده لوازم خانگی در زمینه تولید و طراحی انواع مایکروویو فعالیت می کنند که این انواع از لحاظ رنگ، قیمت، ابعاد، گنجایش و دیگر قابلیت ها با هم متفاوت هستند. سایت اسک لیستی از انواع مایکروویو را براساس برندهای معتبر نظیر ال جی، سامسونگ، اسنوا، بوش، دوو ... با رنگ بندی های مختلف جمع آوری کرده است. در این صفحه با انتخاب هر مایکروفر می توانید مشخصات فنی، نقد و بررسی، تصاویر و قیمت روز آن را مشاهده و بررسی کنید. و همچنین می توانید قیمت روز انواع مایکروفر را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید

اصالت کالا

گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع مایکروویو را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است. بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن و فوق العاده را با بهره گیری از سایت اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع