پنکه :: 108 محصول

قیمت پنکه

پنکه

پنکه یکی از وسیله هایی است که برای خنک کردن هوا در منزل و مکان های دیگر استفاده می شود، پنکه به وسیله ی پره های اریب شکل خود باعث جابه جا شدن و خنکی هوا می گردد. استفاده از پنکه در فصل تابستان بسیار دیده می شود مخصوصا در مکان هایی که دارای رطوبت زیاد هستند و کولر آبی گزینه خوبی برای خنک کردن هوا در این مکان ها نیست. امروزه پنکه ها در مدل و طرح های مختلف در بازار موجود می باشند و با توجه به استفاده در مکان های مختلف در چند نوع کلی ایستاده ،رومیزی، سقفی، دیواری، پنکه رطوبت زا ساخته و تولید شده اند. پنکه های رومیزی به راحتی قابل حمل هستند و قیمت خوبی دارند . پنکه ایستاده دارای پایه های بلندتری می باشد و پنکه سقفی برای استفاده در مکان هایی با شرایط خاص  که رطوبت هوا کم است استفاده می شود . پنکه رطوبت زا نیز موجب از بین بردن گرد و خاک و ضد عفونی کردن هوا به صورت چند منظوره تولید و طراحی شده است. پنکه ها دارای وزن های متفاوت و شامل ابعاد مختلف برای پره هایشان هستند ، اندازه پره در پنکه ها  در افزایش خنکی و استفاده در مکان های بزرگتر تاثیر مستقیم دارد و همچنین میزان برق مصرفی متفاوتی نیز دارند برخی از پنکه ها مجهز به امکاناتی نظیر ریموت کنترل و تایمر بوده و قابلیت تنظیم سرعت در حالت های مختلف نیز متفاوت می باشد. سایت اسک لیستی از انواع برندها و مدل های متنوع از فن و پنکه ها را جمع آوری کرده است در این قسمت می توانید قیمت روز انواع پنکه را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان پنکه را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید

انواع پنکه

سایت اسک انواع فن سرمایشی و گرمایشی و پنکه های سقفی، دیواری، رطوبت زا، رومیزی، با قیمت های متفاوت را جمع آوری کرده است. شما می توانید به راحتی در این بخش به مقایسه ی انواع مدل های پنکه از برندهای معتبر نظیر هاردستون، تولیپس، پارس خزر، کنوود، سایا و ... بپردازید. شما با انتخاب هر محصول می توانید به مشخصات فنی درست از هر پنکه و نقد و بررسی فناوری های آن دست پیدا کنید. در قسمت مقایسه قیمت ها و پایین صفحه لیستی از فروشندگان ایرانی را همراه با قیمت ملاحظه می کنید و به راحتی می توانید از طریق سایت اسک به چند فروشگاه اینترنتی دسترسی پیدا کرده و محصول خود را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایید.

اصالت کالا

اصالت کالا مهم ترین ویژگی یک محصول خریداری شده می باشد. سایت اسک با توجه به این موضوع و کسب اعتماد از سوی شما، کالاهایی را در سایت قرار داده است که دارای اصالت کالا هستند و فروشگاه هایی انتخاب شده اند که اصالت داشتن کالاهایشان کاملا مشهود و ثابت شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • صفحه بعد