قیمت صندلی آزمایشگاهی

خرید صندلی آزمایشگاهی

صندلی آزمایشگاهی، یکی از انواع صندلی اداری است. از طرفی این صندلی به صندلی پزشکی هم معروف بوده و در مکان های مختلفی چون بیمارستان، آزمایشگاه ها، اتاق عمل استفاده می شود یک دکتر، دامپزشک، دندانپزشک، متخصص فیزیوتراپیست یا دستیار پزشک و یا افرادی که در آزمایشگاه کار می کنند برای انجام کارهای تخصصی و حرفه ای نیازمندی صندلی هایی با طراحی خاصی هستند تا امکان انجام کار را به بهترین نحو برایشان امکان سازد و از طرفی در طول روز با حمایت از بدن این افراد و قرار دادن آن در موقعیت درست موجب شود در حین انجام کار آسیبی به آنها وارد نشود. این محصولات در واقع نوعی صندلی با کاربرد تخصصی می باشند و به دلیل ایجاد راحتی استفاده کننده موجب بالا رفتن روند کار و حفظ سلامتی فرد می شود چرا که کار در آزمایشگاه کاری خسته کننده است و در صورتی که صندلی کارکنان راحت نباشد ممکن است درصد اشتباهات آنها افزایش پیدا کند. بالا رفتن سرعت کار رضایت مشتری را نیز در پی دارد. لیست قیمت صندلی آزمایشگاهی در سایت اسک درج شده است تا با آگاهی از قیمت روز صندلی آزمایشگاهی، مشخصات و ویژگی های هر کدام و متناسب با نوع سلیقه و محیط کاری خریدی مناسب از فروشگاه های اینترنتی داشته باشید.

انواع صندلی آزمایشگاهی

همانطور که گفته شد از این محصولات در مکان های مختلفی استفاده می شود و بر حسب راحتی استفاده کننده در انواع مدل های مختلفی طراحی و ساخته می شوند. بسیاری از صندلی‌ها به طور خاص برای استفاده در صنایع پزشکی طراحی شده‌اند، اما بسیاری دیگر کاملاً متنوع هستند و می‌توانند تقریباً در هر کجا استفاده شوند. برخی از مدل ها دارای دسته بوده و برخی از مدل ها چون صندلی پزشکان برای فراهم کردن راحتی عمل بیشتر به پزشک بدون دسته ساخته شده اند. همچنین تکیه‌گاه این صندلی‌ها را معمولا کوتاه می‌سازند تا پزشک راحت‌تر به بیمار تسلط پیدا کند. البته برخی مدل ها نیز بدون پشتی هستند. بعضی از آنها کفی‌هایی دارند که بسیار راحت‌تر می باشند.
وجود چرخ های متعدد در زیر صندلی آزمایشگاهی که معمولا 4 تا 5 چرخ است امکان حرکت استفاده کننده را مهیا می سازد. البته برخی از مدل ها دارای پایه ی گرد دیسکی شکل هستند که جهت حفظ تعادل بیشتر در صندلی تعبیه شده است.
امروزه در بازار انواع مدل های صندلی آزمایشگاهی در رنگ بندی مختلف و متنوع تولید می شوند. برخی از مدل ها داری روکش چرم بوده که قیمت بالاتری داشته و در ساخت روکش برخی از مدل ها از پارچه با کیفیت استفاده شده است. قیمت صندلی آزمایشگاهی بسته به جنس روکش و مواد به کاررفته در ساخت آن، نوع کاربرد و طراحی ظاهری متفاوت است.

نکات مهم خرید صندلی آزمایشگاهی

 درهنگام خرید صندلی آزمایشگاهی باید به نوع دکوراسیون فضا دقت کنید تا محصولی مطابق با محیط آزمایشگاهی و یا مطب تهیه نمایید. نکته مهم در یک صندلی، ساخته شدن آن براساس اصول ارگونومیک است تا راحتی و بهره وری کارکنان را افزایش دهد. صندلی‌های آزمایشگاهی به دلیل این که این افراد باید دامنه حرکتی زیادی داشته باشند، باید به راحتی جا به جا شوند و وزن سنگینی نداشته باشند. مورد دیگر دوام صندلی است که باید از دوام بالایی برخوردار باشد چرا که در طول روز فرد ممکن است مجبور باشد ساعت‌های طولانی روی آن بنشیند و این موضوع  نباید موجب شود که به سرعت شکل صندلی تغییر کرده و فرم آن آسیب ببیند. موضوع دیگر قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی است تا فرد بتواند براساس بدن خود ارتفاع را تنظیم کند. گردان بودن نیز  راحتی و انعطاف لازم را برای فرد ایجاد نماید.
سایت اسک با دقت و وسواس فراوان مدل های مختلف صندلی آزمایشگاهی را از برندهای معتبری چون آرام گستر، استیل آمون، دلفی، راحتیران و ... در طراح و رنگبندی های مختلف به صورت لیست جمع آوری کرده و در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما از طریق سایت اسک علاوه بر مطلع شدن از قیمت روز صندلی آزمایشگاهی، با انتخاب محصول مورد نظرتان می توانید ویژگی و مشخصات آن را در بخش مشخصات فنی و نقد و بررسی مشاهده نمایید و هم چنین در بخش مقایسه قیمت ها، قیمت محصولی انتخابی را در چندین فروشگاه معتبر مجازی مشاهده و مقایسه نمایید و درآخر پس از بررسی های لازم از فروشگاه دخواهتان به صورت مستقیم خرید آنلاین خود را انجام دهید لازم به ذکر است که تمامی فروشگاه های درج شده و محصولاتشان همگی از برندهای اصل بوده و دارای تضمین اصالت کالا هستند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع