قیمت صندلی کنفرانس

خرید صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس همان طور که از نامش مشخص است در اتاق های کنفرانس، مذاکره و گفتگو مورد استفاده قرار می گیرد. اتاق کنفرانس در سازمان ها و ادارات مکان مهمی است زیرا جلسات ویژه ای در آن صورت می گیرد که مایه توسعه کسب و کار و اهداف یک شرکت می شود از این رو تهیه و خرید صندلی کنفرانس مناسب که راحت باشد امری مهم و ضروری می باشد. صندلی های اتاق کنفرانس باید حرفه ای باشند و متناسب با فضا و دکوراسیون اتاق انتخاب شوند، چرا که تاثیر فوق العاده ای بر احساس اتاق کنفرانس شما می گذارند و مشتریان را تحت تاثیر قرار می دهند و هم چنین از طرفی دیگر نشان تجاری و فرهنگ یک شرکت را منعکس می کنند.

انواع صندلی کنفرانس

صندلی کنفرانس یکی از انواع صندلی اداری می باشد که مدل های مختلفی از این صندلی توسط برندهای گوناگون در سرتا سر دنیا تولید و به بازار عرضه می شود. مدل های مختلف از نظر مواد به کار برده در ساخت، ابعاد، طراحی ظاهری، رنگ و سایر ویژگی ها با هم متفاوت هستند که همین تفاوت ها بر روی قیمت صندلی کنفرانس تاثیر گذار می باشند. بنابراین با وجود طیف وسیعی از انواع مدل ها در هنگام انتخاب صندلی اتاق کنفرانس مناسب، حتما این سوال ها را از خود بپرسید:
1- سبک اتاق کنفرانس شما به چه شکل است؟ اگر سبکی سنتی و خانگی دارید به هیچ وجه از مدل های مدرن در چیدمان اتاق استفاده نکنید. صندلی باید با بقیه مبلمان موجود در اتاق همخوانی داشته باشد.
2- فضای اتاق کنفرانس شما چقدر است؟ اگر مساحت اتاق کنفرانس زیاد است شما می توانید انتخاب های زیادی را داشته باشید ولی اگر فضای اتاق تنگ و فشرده است انتخاب مدل های بزرگ کاملا غلط می باشد.
3- چگونه از صندلی کنفرانس استفاده می کنید؟ ایا در طول کنفرانس از جای خود بلند می شوید و یا تا پایان گفتگو می نشینید، لذا مدلی را انتخاب کنید که با نوع نیاز و خواسته هایتان مطابقت داشته باشد.

نکات مهم در خرید صندلی کنفرانس

همان طور که گفته شد صندلی اتاق کنفرانس در بهبود روابط کاری شما بسیار موثر است، بنابراین در هنگام خرید صندلی کنفرانس  بعد از بررسی اتاق باید به ویژگی های صندلی متمرکز شوید، یک صندلی مناسب علاوه بر داشتن طراحی و رنگبندی زیبا باید دارای مشخصات زیر باشد:
• اصول ارگونومیک در آن رعایت شده باشد تا مشتریان و کارکنان در طول جلسه دچار خستگی و کمر درد نشوند.
• برند سازنده صندلی نشانگر کیفیت و مرغوبیت صندلی است، سعی کنید محصول را از برندهای معتبر و شناخته شده انتخاب کنید.
• مواد به کاربرده در ساخت صندلی باید مرغوب باشند که باعث دوام محصول شوند و هم چنین مشتری بر روی آن احساس راحتی کند. معمولا صندلی های کنفرانس از چرم، چوب و یا فولاد ضد زنگ ساخته می شوند.
• اندازه و ابعاد صندلی کنفرانس بهتر است که متوسط باشد یعنی نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک.
• روکش صندلی معمولا از جنس پارچه و چرم می باشد فقط دقت کنید که مدلی را انتخاب کنید که دارای روکش باکیفیت باشد تا سبب راحتی بیشتر مشتری شود.
با در نظر گرفتن موارد بالا بی شک محصولی مناسب را برای خرید انتخاب خواهید کرد. البته لازم به ذکر است که مشخصات و ویژگی های ذکر شده بر روی قیمت صندلی کنفرانس تاثیر گذار هستند ولی اگر مقدار بیشتری برای خرید این محصول هزینه کنید حتما در طولانی مدت از نظر اقتصادی جبران خواهد شد.
سایت اسک با دقت و وسواس فراوان مدل های مختلف صندلی کنفرانس را از برندهای معتبری چون آرام گستر، آرتمن، اروند، استیل هامون، آفو و ... در طراحی و رنگبندی های مختلف جمع آوری کرده و به صورت لیست در اختیار مشتریان قرار داده است. تمامی این محصولات دارای اصالت کالا و کاملا اصل می باشند. شما عزیزان از طریق سایت اسک علاوه بر مطلع شدن از قیمت روز صندلی کنفرانس، با انتخاب محصول مورد نظرتان می توانید ویژگی و مشخصات آن را در بخش مشخصات فنی و نقد و بررسی مشاهده نمایید و هم چنین در بخش مقایسه قیمت ها، قیمت محصولی انتخابی را در چندین فروشگاه معتبر مجازی مشاهده و مقایسه نمایید و درآخر پس از بررسی های لازم از فروشگاه دلخواهتان به صورت مستقیم خرید آنلاین خود را انجام دهید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع