قیمت صندلی کارمندی

خرید صندلی کارمندی

صندلی کارمندی یکی از انواع صندلی اداری است که در شرکت ها، سازمان ها، ارگان ها، بانک و ... مورد استفاده قرار می گیرد. تهیه و خرید یک صندلی کارمندی مناسب باعث رفع و یا کمتر شدن میزان خستگی و کلافگی در کارمندان می شود و همین امر تاثیر بسزایی در راندمان کاری یک شرکت دارد. کارمندان ساعت های متوالی را در شرکت سپری می کنند و در واقع صندلی کارمندی یکی از تجهیزات اداری است که حدود یک سوم از کل روز را با آن سر و کار دارند از این رو اگر کارمندان از یک صندلی نامناسب و غیر استاندارد استفاده کنند ممکن است دچار آسیب های جدی در نواحی گردن و کمر در طولانی مدت شوند.

انواع صندلی کارمندی

در دنیای مدرن امروز و با گسترش ادارات و شرکت ها، تولید کنندگان بسیاری به ساخت و تولید انواع صندلی اداری از جمله صندلی کارمندی روی آورند. تنوع مدل این محصول بسیار بالا است که مدل های مختلف از لحاظ طراحی ظاهری، رنگ، متریال به کار رفته، جنس، ابعاد و برند سازنده با هم متفاوت هستند، که همین تفاوت ها از عوامل مهم تاثیر گذار بر روی قیمت صندلی کارمندی می باشند و هم چنین جنس و برند سازنده نشانگر کیفیت و دوام آن می باشد.

نکات مهم در خرید صندلی کارمندی

امروزه مدل های مختلفی از انواع صندلی کارمندی در بازار موجود می باشد که همین امر سبب می شود که انتخاب و خرید صندلی کارمندی مناسب برای شما عزیزان سخت و دشوار گردد. یک صندلی با کیفیت و ایمن باید علاوه بر داشتن طراحی شیک و زیبا دارای مشخصات و ویژگی هایی باشد تا ضمن تامین آسودگی و راحتی کارمندان، از سلامتی آنها نیز محافظت کند. نیروهای کار در ادارات و دفاتر و شرکتها، تقریبا بیشترین وقت خود را در پشت میز کار سپری می کنند بنابراین انتخاب صندلی کارمندی استاندارد یا ارگونومیک یکی از ملزومات اصلی و ضروری مبلمان اداری می باشد. ویژگی های یک صندلی کارمندی خوب و مناسب به شرح زیر می باشد که :
• رعایت اصول ارگونومیک: این اصول از ایجاد کمر درد در فرد جلوگیری می کند.
• دارای جک تنظیم ارتفاع باشد تا کارمند ارتفاع صندلی را متناسب با قد خود کم و زیاد کند.
• مجهز به  چرخ های روان باشد تا به به راحتی و بدون ایجاد صدای اضافه بر روی هر سطحی نظیر موکت ،سنگ و سرامیک  و... حرکت کند.
• دارای وزن سنگینی نباشد و قابلیت جابه جایی راحت را داشته باشد.
• به قابلیت تنظیم پشتی کمر به همراه قفل کننده آن مجهز باشد، با استفاده از این قابلیت کارمند می تواند زاویه مناسب را با فیزیک خود تنظیم کند.
• جنس صندلی باید طوری باشد که شخص در طول انجام کار کمتر دچار تعریق در قسمت نشیمنگاه شود معمولا صندلی با جنس پارچه ای مناسب می باشد.
• قابلیت تنظیم دسته های صندلی، با این قابلیت کارمند می تواند دسته صندلی را متناسب با جایگاه دست و آرنج خود تنظیم کند.
• شکل و طراحی ظاهری این محصولات و متناسب بودن آن با دکوراسیون محیط کار نیز اهمیت بالایی دارد و سبب شیک و مشتری پسند شدن محیط کار می شود.
• برند سازنده رابطه ی مستقیمی با کیفیت و استاندارد بودن محصول دارد لذا تا جایی که امکان دارد این صندلی را از برندهای معتبر و شناخته شده خریداری فرمایید و هم چنین خدمات پس از فروش باعث مطمعن شدن شما از محصول می شود.
تمامی این ویژگی ها و امکانات نام برده شده بر روی قیمت صندلی کارمندی تاثیر گذار هستند.
سایت اسک با دقت و وسواس فراوان مدل های مختلف صندلی کارمندی را از برندهای معتبری چون نیلپر، لیو، رادسیستم، داتیس، رایانه صنعت، اروند، جلیس، آرتمن، ایکیا و ... در طراحی و رنگبندی های مختلف جمع آوری کرده و به صورت لیست در اختیار مشتریان قرار داده است. تمامی این محصولات دارای اصالت کالا و کاملا اصل می باشند. شما عزیزان از طریق سایت اسک علاوه بر مطلع شدن از قیمت روز صندلی کارمندی، با انتخاب محصول مورد نظرتان می توانید ویژگی و مشخصات آن را در بخش مشخصات فنی و نقد و بررسی مشاهده نمایید و هم چنین در بخش مقایسه قیمت ها، قیمت محصولی انتخابی را در چندین فروشگاه معتبر مجازی مشاهده و مقایسه نمایید و درآخر پس از بررسی های لازم از فروشگاه دخواهتان به صورت مستقیم خرید آنلاین خود را انجام دهید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
‌صندلی کارمندی لیو مدل S62
‌صندلی کارمندی لیو مدل S62
Live S62 Task Chair
0 نظر
645,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
‌صندلی کارمندی سیلا مدل K11
‌صندلی کارمندی سیلا مدل K11
Silla K11 Task Chair
0 نظر
1,509,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
‌صندلی کارمندی سیلا مدل K12
‌صندلی کارمندی سیلا مدل K12
Silla K12 Task Chair
0 نظر
1,073,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
‌صندلی کارمندی سیلا مدل K14
‌صندلی کارمندی سیلا مدل K14
Silla K14 Task Chair
0 نظر
1,055,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
‌صندلی کارمندی آفو مدل F02
‌صندلی کارمندی آفو مدل F02
Afo F02 Task Chair
0 نظر
555,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه