تصفیه هوا :: 183 محصول

قیمت تصفیه هوا

تصفیه هوا

داشتن سلامتی مهم ترین سرمایه انسان و همچنین لازمه برای داشتن زندگی شاد است. یکی از فاکتورهای مهم برای سلامتی، تنفس هوایی عاری از آلودگی می باشند. امروزه شرکت های زیادی دستگاه هایی تولید و طراحی می کنند که هوایی پاک و سالم را به شما هدیه می دهند. در واقع تصفیه هوا دستگاهی با فناوری های پیشرفته، تصفیه چند مرحله ای برای حذف آلودگی های هوا همانند گرد و غبار، ذرات دود، قارچ، گرده گیاهان و همچنین از بین بردن دود سیگار می باشد که برای افرادی که دچار آلرژی و آسم هستند دستگاهی کارآمد بوده که به سالم ماندن آنها کمک زیادی می کند. دستگاه های تصفیه هوا مجهز به فیلترهای مختلف برای از بین بردن آلودگی های مختلف می باشند که از مهم ترین آنها می توان به فیلتر هپا، آیونایزر، فیلتر کربن فعال، فتوکاتالیست و پلاسما اشاره کرد. دستگاه های تصفیه هوا بر اساس طراحی برای استفاده در مکان های متفاوت ، شعاعی که تحت پوشش قرار می دهند نیز متفاوت می باشند. برخی از شرکت ها دستگاه های تصفیه هوا را مجهز به امکاناتی نظیر تایمر، کنترل از راه دور، حسگر بو، عملکرد بخور کرده اند برخی از این امکانات در اثر بخشی بهتر برای از بین بردن آلودگی ها نقش نداشته اما کارایی دستگاه و استفاده از آن را برای شما آسان تر می کند از آنجا که دستگاه تصفیه هوا در دید می باشد طراحی ظاهری دستگاه هوا متنوع بوده و بر اساس دکوراسیون های مختلف طراحی شده اند و برخی قابل نصب بر روی دیوار نیز هستند. ناگفته نماند که قیمت دستگاه های تصفیه هوا نیز متغیر است و برخی بازده و کارایی بالایی دارند تا جایی که حدود ۹/۹۹ درصد آلودگی ها را  نیز حذف می کنند. در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع دستگاه تصفیه هوا را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان تصفیه هوا را به همراه مشخصات، قیمت ، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع تصفیه هوا

سایت معتبر اسک مجموعه ای از دستگاه های تصفیه هوا و همچنین دستگاه تصفیه و مرطوب کننده هوا با مدل های متنوع را به صورت لیست از برندهای خوش نام نظیر سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، سایا، ایر، دایکین جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر دستگاه تصفیه هوا به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید به مشخصات فنی دقیق از جمله وزن، شعاع تحت پوشش، تعداد فیلتر و سایر ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. نقد و بررسی از فناوری های مختلف همراه با تصاویر ظاهری از بخش های مختلف تصفیه هوا را ملاحظه کنید. همچنین در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت برای مقایسه و انتخابی درست برای شما قرار داده شده است.

اصالت کالا

از آنجا که سایت اسک یک خرید اینترنتی مطمئن را برای کاربران مهیا می کند تمامی محصولات درج شده و لیست فروشندگان ایرانی دارای اصالت کالا از برندهای مختلف هستند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
تصفیه هوا سایا مدل 602
تصفیه هوا سایا مدل 602
Saya 602 Air Purifier
0 نظر
900,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
تصفیه هوا سامسونگ مدل G42
تصفیه هوا سامسونگ مدل G42
Samsung G42 Air Purifier
0 نظر
3,280,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
تصفیه هوا سامسونگ مدل G35
تصفیه هوا سامسونگ مدل G35
Samsung G35 Air Purifier
0 نظر
2,880,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
تصفیه هوا آلپکس مدل ZZ-503
تصفیه هوا آلپکس مدل ZZ-503
ALP X ZZ-503 Air Purifier
0 نظر
1,650,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
تصفیه هوا ایر فری مدل E60
تصفیه هوا ایر فری مدل E60
Airfree E60 Air Purifier
0 نظر
2,800,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • صفحه بعد