یخچال :: 85 محصول

قیمت یخچال

یخچال

از دیرباز برای جلوگیری از فاسد نشدن مواد غذایی انسانها روش های مختلفی را استفاده می کردند و امروزه با پیشرفت علم و فناوری وسیله ای اختراع شد که با تولید سرما قادر به نگهداری مواد غذایی در مدت زمان زیاد است تمامی افراد در دنیا برای تازه و سالم نگه داشتن انواع مواد غذایی همانند خوراکی ،آشامیدنی و حتی دارو نیاز به وسیله ای دارند که این قابلیت را داشته باشند. یکی از وسیله های نگهداری مواد غذایی یخچال است و به عنوان وسیله ای ضروری در آشپزخانه ها مورد استفاده قرار می گیرد برخی افراد بر حسب نیاز دوست دارند که در کنار فریزر یا یخچال فریزر نمونه ای از یخچال را نیز داشته باشند.  یخچال با تولید سرما به وسیله ی اجزای داخلی تعبیه شده در خودش از جمله کمپرسور، کندانسور و گاز و ترموستات موجب جلوگیری از فاسد شدن مواد غذایی می شود. شرکت های سازنده، یخچال ها را برحسب نیاز به گنجایش در فوت های (اندازه) مختلف برای خانواده های پرجمعیت و کم جمعیت با قیمت های متفاوت ساخته و تولید کرده اند. طراحی داخلی در نظر گرفته برای یخچال ها از سوی شرکت های سازنده نیز متفاوت می باشد و میزان کشوهای داخلی و تعداد طبقات درب متفاوت است و برخی از یخچال ها مجهز به فناوری های نوین از جمله سیستم سرد کننده سریع دمای ثابت با فناوری حسگر هوشمند، باز شدن هوشمند درب با سیستم کانال هوا و برخی دیگر از تکنولوژی ها هستند که بر قیمت آنها تاثیر دارد البته ناگفته نماند که قیمت یخچال نسبت به سایر وسیله های دیگر همانند یخچال فریزر و ساید بای ساید ازران تر می باشد اما قابلیت های کمتری را در مقایسه با آنها دارد. در این قسمت از سایت اسک شما می توانید قیمت روز انواع یخچال را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع یخچال

سایت اسک انواع مختلف یخچال همانند یخچال ساده، یخچال توکار، یخچال تک درب و غیره را برای محیط های مختلف همچون خانه یا یک مطب پزشکی از برندهای معروف نظیر سامسونگ، ال جی، بوش، سام، امرسان و... را به صورت لیست جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی یخچال می توانید نوع یخچال، نمودار مصرف انرژی، میزان گنجایش و سایر ویژگی ها ی محصول مورد نظر را ملاحظه نمایید. در قسمت نقد و بررسی از فناوری های مختلف یخچال انتخابی اطلاعات درست کسب کرده و با مشاهده تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف آن می توانید انتخابی درست داشته باشید. در بخش مقایسه قیمت ها و پایین صفحه لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت قرار داده شده است که انتخاب یک محصول مناسب بر حسب نیاز و توان خرید را برای شما بدون صرف وقت در جستجو فروشگاه ها در اینترنت آسان می کند.

اصالت کلا

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی عدم اطمینان آنها از اصل بودن کالا است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که لیست فروشندگان در این وب سایت به اصالت کالای خود تاکید دارند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • صفحه بعد