قیمت دستگاه بخور

خرید دستگاه بخور

امروزه یکی از ابزار سلامتی انواع دستگاه بخور است که در طرح و مدل های مختلف، توسط بسیاری از شرکت ها ساخته و تولید شده اند. برخی از مدل های این دستگاه در دو نوع گرم‌وسرد به بازار عرضه می شود و برخی مدل ها فقط قابلیت یک نوع بخور یعنی بخور سرد یا گرم را دارند که هر کدام مزیت هایی برای مصرف کننده به دنبال دارد اما در کل، هدف کار دستگاه بخور سرد و گرم ایجاد رطوبت کافی در فضای منزل یا محل کار می باشد. در فصل زمستان که شیوع بیماری‌هایی چون سرما‌خوردگی زیاد می‌شود دستگاه بخور گرم طرفداران زیادی پیدا می کند چرا که این دستگاه در درمان و تسکین گرفتگی بینی، عفونت‌های مجاری تنفسی، کاهش شدت درد و سرفه‌های خشک بسیار مفید و کارآمد می باشد شما می توانید انواع داروهای گیاهی و مواد خوشبو کننده را نیز به آب دستگاه اضافه کنید. دستگاه های بخور سرد را می توان کارآمدتر از دستگاه های بخور گرم دانست چرا که این دستگاه علاوه بر مصرف برق کمتر موجب می شود که ذرات و بخار آب بیشتری به داخل مجرای تنفسی وارد شود. دستگاه های بخور سرد و گرم علاوه بر کاربردهای گفته شده هر دو موجب از بین رفتن خشکی پوست نیز می شوند. تفاوت دستگاه های بخور در میزان ظرفیت لیتر آب و فضای تحت پوشش است پس در هنگام خرید دستگاه به میزان حداکثر فضا پوشش‌دهی دستگاه حتما دقت کنید. برخی از مدل های مختلف دستگاه بخور دارای فیلتر ضد رسوب می باشند. این فیلتر از ایجاد رسوب در مخزن آب جلوگیری کرده و کار نظافت را برای شما آسان تر می نماید. شما در این بخش از سایت اسک قیمت روز دستگاه بخور را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان دستگاه بخور را به همراه مشخصات، قیمت دستگاه بخور مقایسه و مشاهده کنید.

انواع دستگاه بخور

در این بخش از سایت اسک لیست دستگاه های بخور سرد و گرم را  در مدل های  مختلف و قیمت های متفاوت مشاهده می کنید. دستگاه های بخور از برندهای مختلف و معتبر نظیر هاردستون، فلر، اسمارت، متئو ، کلترونیک و ... جمع آوری شده اند. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی می توانید ویژگی‌ها ی دستگاه بخور را ملاحظه نمایید. در قسمت نقد و بررسی، از فناوری های دستگاه بخور مورد نظر اطلاعات درست کسب کرده و با مشاهده تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف آن می توانید انتخابی درست داشته باشید و همچنین لیست فروشندگان معتبر ایرانی در قسمت مشاهده ی قیمت ها به شما در مقایسه و انتخاب بهتر کمک می کند. لیست فروشندگان کاملا معتبر می باشند و همراه با مشخصات و قیمت دستگاه بخور هستند. و به راحتی به وسیله این لیست بدون صرف زمان در جستجو فروشگاه‌ها در صفحات اینترنت می توانید به فروشگاه‌های معتبر دسترسی داشته باشید.

اصالت کالا

گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی دستگاه های  بخور موجود در این سایت و لیست فروشندگان ایرانی دارای مشخصه‌ی مهم اصالت کالا برای محصولات خود هستند و شما می توانید خریدی مطمئن در فضای اینترنتی داشته باشید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع