قیمت نمایشگر ضربان قلب

خرید نمایشگر ضربان قلب

نمایشگر ضربان قلب دستگاهی است که به منظور اندازه گیری و ثبت میزان ضربان قلب در لحظه، طراحی و ساخته شده است. امروزه نمایشگر ضربان قلب به مهمترین دستگاه در زمینه ورزش و سلامت تبدیل شده است و برای اندازه گیری میزان بازدهی و شدت انواع فعالیت های ورزشی و تمرینات بدنی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه دستگاههای سنجش ضربان قلب مجهز به یک میکروپروسسور هستند که به طور دقیق ECG (الکتروکاردیوگرافی یا گرفتن نوار قلب) و ضربان قلب و پارامترهای دیگر را محاسبه  می کنند. به طور کلی نمایشگرهای ضربان قلب در دو نوع سینه ای و مچی تولید می شوند. نمایشگر ضربان قلب سینه ای توسط یک بند، دور سینه بسته می شود و میزان ضربان قلب را بر روی نمایشگر یک تلفن همراه هوشمند نمایش می دهد، اکثر این نوع مدل ها دارای قابلیت اندازه گیری مقدار حرکت و رفت و برگشت به نقاط مختلف توسط GPS گوشی هوشمند می باشند. نمایشگر ضربان قلب مچی در واقع یک ساعت هوشمند است که به دور مچ دست بسته می شود و در دو نوع : فاقد نوار سینه و دارای بند دور سینه تولید می شوند، مدل هایی که فاقد نوار سینه می باشند از طریق سنسوری که بر روی انگشت و یا نبض مچ قرار دارد در مدت زمان فقط چند ثانیه میزان ضربان قلب را نمایش می دهند. نوع دوم دارای بند مخصوص سینه می باشند و از آن به عنوان سنسور استفاده می کنند، در مجموع انواع دارای بند دور سینه 98% و انواع فاقد نوار سینه 95% دقت در میزان اندازه گیری ضربان قلب را دارند ولی به دلیل استفاده آسان و ارزانتر بودن قیمت نمایشگر ضربان قلب مچی فاقد نوار سینه، این نوع در بین کاربران محبوب تر شده است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع نمایشگر ضربان قلب

انواع مختلفی از نمایشگرهای ضربان قلب برای مصارف ورزشی، سلامت و کاربران خانگی توسط برندهای مختلف طراحی و ساخته می شوند که هر یک از آنها دارای قابلیت و ویژگی های خاص خود می باشند. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع دستگاه های نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر و ... گروه اسک لیستی عظیم از انواع مختلف این دستگاه ها را براساس برنده های معتبری نظیر لنسور، بیورر و ... با قابلیت های مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید مشخصات، قیمت، تصاویر، سایر ویژگی های  مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین در قسمت پایین صفحه می توانید قیمت روز انواع نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم پزشکی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید انواع ابزار مریوط به سلامت دقت به اصالت کالا است که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالا دلالت دارد. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی مدل های نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر درج شده در این سایت از برند های معتبر و فروشندگانی که به اصالت کالای خود تاکید دارند جمع آوری و در اختیار شما عزیزان قرار داه شده است بنابراین یک خرید مطمئن اینترنتی را با اسک تجربه خواهید کرد.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
نمایشگر ضربان قلب بیورر مدل PM110
نمایشگر ضربان قلب بیورر مدل PM110
Beurer PM110 Heart Rate Monitor
0 نظر
0تومان
در انتظار فروشنده
مقایسه قیمت ها
در انتظار فروشنده
پالس اکسیمتر بیورر مدل PO40
پالس اکسیمتر بیورر مدل PO40
Beurer PO40 Pulse Oximeter
0 نظر
0تومان
در انتظار فروشنده
مقایسه قیمت ها
در انتظار فروشنده