نمایشگر ضربان قلب :: 13 محصول

قیمت نمایشگر ضربان قلب

نمایشگر ضربان قلب

نمایشگر ضربان قلب دستگاهی است که به منظور اندازه گیری و ثبت میزان ضربان قلب در لحظه، طراحی و ساخته شده است. امروزه نمایشگر ضربان قلب به مهمترین دستگاه در زمینه ورزش و سلامت تبدیل شده است و برای اندازه گیری میزان بازدهی و شدت انواع فعالیت های ورزشی و تمرینات بدنی مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه دستگاههای سنجش ضربان قلب مجهز به یک میکروپروسسور هستند که به طور دقیق ECG (الکتروکاردیوگرافی یا گرفتن نوار قلب) و ضربان قلب و پارامترهای دیگر را محاسبه  می کنند. به طور کلی نمایشگرهای ضربان قلب در دو نوع سینه ای و مچی تولید می شوند. نمایشگر ضربان قلب سینه ای توسط یک بند، دور سینه بسته می شود و میزان ضربان قلب را بر روی نمایشگر یک تلفن همراه هوشمند نمایش می دهد، اکثر این نوع مدل ها دارای قابلیت اندازه گیری مقدار حرکت و رفت و برگشت به نقاط مختلف توسط GPS گوشی هوشمند می باشند. نمایشگر ضربان قلب مچی در واقع یک ساعت هوشمند است که به دور مچ دست بسته می شود و در دو نوع : فاقد نوار سینه و دارای بند دور سینه تولید می شوند، مدل هایی که فاقد نوار سینه می باشند از طریق سنسوری که بر روی انگشت و یا نبض مچ قرار دارد در مدت زمان فقط چند ثانیه میزان ضربان قلب را نمایش می دهند. نوع دوم دارای بند مخصوص سینه می باشند و از آن به عنوان سنسور استفاده می کنند، در مجموع انواع دارای بند دور سینه 98% و انواع فاقد نوار سینه 95% دقت در میزان اندازه گیری ضربان قلب را دارند ولی به دلیل استفاده آسان و ارزانتر بودن قیمت نمایشگر ضربان قلب مچی فاقد نوار سینه، این نوع در بین کاربران محبوب تر شده است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع نمایشگر ضربان قلب

انواع مختلفی از نمایشگرهای ضربان قلب برای مصارف ورزشی، سلامت و کاربران خانگی توسط برندهای مختلف طراحی و ساخته می شوند که هر یک از آنها دارای قابلیت و ویژگی های خاص خود می باشند. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع دستگاه های نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر و ... گروه اسک لیستی عظیم از انواع مختلف این دستگاه ها را براساس برنده های معتبری نظیر لنسور، بیورر و ... با قابلیت های مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب محصول مورد نظر خود می توانید مشخصات، قیمت، تصاویر، سایر ویژگی های  مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین در قسمت پایین صفحه می توانید قیمت روز انواع نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم پزشکی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از مهم ترین نکات هنگام خرید انواع ابزار مریوط به سلامت دقت به اصالت کالا است که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالا دلالت دارد. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی مدل های نمایشگر ضربان قلب، دستگاه نوار قلب و پالس اکسیمتر درج شده در این سایت از برند های معتبر و فروشندگانی که به اصالت کالای خود تاکید دارند جمع آوری و در اختیار شما عزیزان قرار داه شده است بنابراین یک خرید مطمئن اینترنتی را با اسک تجربه خواهید کرد.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • صفحه بعد