قیمت کیبورد

خرید کیبورد

کیبورد یا صفحه کلید دستگاهی است که از تعدادی کلید حرفی (انگلیسی ،فارسی یا زبان های دیگر)، کلیدهای عدد، کلیدهای کمکی و کلیدهای تابعی و جانبی با آرایش استاندارد تشکیل شده است. در واقع صفحه کلید همانند یک ماشین تحریر برای کامپیوتر است که به وسیله آن می توان اطلاعاتی وارد کامپیوتر کنید و کیبورد یکی از دستگاه های مهم ورودی هر رایانه محسوب می شود. شرکت های مختلفی در دنیا به طراحی و تولید اجزا کامپیوتر از جمله صفحه کلید می پردازند که برخی دارای کلیدهای چند رسانه ای، کلید اسکرول نیز می باشند. کیبوردهای موجود در بازار از نوع طراحی ظاهری به دو دسته ی استاندارد و نرمال با دکمه های برجسته و کیبورد های تخت (slim) دارای دکمه های ظریف و آسیب پذیر تقسیم می شوند. از لحاظ نوع کاربرد کیبوردها در چند گروه مختلف قرار می گیرند از جمله کیبوردهای استاندارد با ۱۰۱ تا ۱۰۵ کلید، کیبوردهای لپ تاپی با دارا بودن فقط کلید های ضروری که در برخی مدل ها کلیدهای عددی حذف شده است، کیبوردهای مالتی مدیا و گیمینگ با کلید های اضافی برای کنترل موسیقی و اینترنت و میانبر برنامه هایی چون آفیس، کیبوردهای Nemric که فقط دارای کلیدهای ارقام و سیمبل های ریاضی که می توان در کنار کیبوردهای لپتاپی از آنها استفاده کرد. جالب است بدانید که کیبوردها در نوع سیمی و غیر سیمی نیز می باشند. کیبوردها غیرسیمی با یک رسیور Stand یا دانگل یو اس بی به پورت USB کامپیوتر متصل می شوند. برخی از کیبوردهای موجود در بازار دارای روکشی به نام Key Skin می باشند که از نفوذ کثیفی و مایعات به داخل کیبورد جلوگیری می کند. شما در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع کیبورد برندهای مختلف را مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان کیبورد را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع کیبورد

امروزه کیبورد در انواع و کاربردهای مختلف در بازار موجود هستند و از لحاظ قیمت متفاوت می باشند. کیبوردها در سایت اسک از شرکت های سازنده ی معتبر نظیر سامسونگ، ال جی، سام، فراسو، اپل و ... به صورت لیست جمع آوری شده است که باتوجه به نیازهای مختلف دارای کاربردهای مختلفی هستند. شما با انتخاب هر کیبورد به مشخصات فنی کام،  نقد و بررسی همراه با تصاویر  ظاهری بخش های مختلف دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه قیمت و ویژگی های کیبورد انتخابی را در فروشگاه های معتبر ایرانی مختلف به همراه قیمت ملاحظه کرده و از این رو مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست را از بین چندین فروشگاه مجازی خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک می باشد که خریدی مطمئن را برای شما مهیا می سازد و کیبوردهای جمع آوری شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند . لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
کیبورد رپو مدل K2600
کیبورد رپو مدل K2600
Rapoo K2600 Keyboard
0 نظر
379,000تومان
6 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
6 فروشگاه
کیبورد رپو مدل V720
کیبورد رپو مدل V720
Rapoo V720 Mechanical Keyboard
0 نظر
1,320,000تومان
5 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
5 فروشگاه
کیبورد تسکو مدل TK8020
کیبورد تسکو مدل TK8020
TSCO TK 8020 Keyboard
0 نظر
64,000تومان
5 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
5 فروشگاه
کیبورد تسکو مدل TK 8024‏‏
کیبورد تسکو مدل TK 8024‏‏
TSCO TK 8024 Keyboard
0 نظر
79,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
کیبورد تسکو مدل TK 8006
کیبورد تسکو مدل TK 8006
TSCO TK 8006 Wired Keyboard
0 نظر
66,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
کیبورد تسکو مدل TK 8018
کیبورد تسکو مدل TK 8018
TSCO TK 8018 Keyboard
0 نظر
92,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه