قیمت کیس کامپیوتر

خرید کیس کامپیوتر

کیس کامپیوتر (Computer Case) جعبه ای از جنس فلز یا پلاستیک است که اجزا و قطعات اصلی کامپیوتر نظیر مادربرد، کارت گرافیک، حافظه ی رم، دیسک سخت و ... در داخل آن قرار می گیرد که نقش اساسی در عملکرد و نمای ظاهری کامپیوتر دارد. از وظایف کیس کامپیوتر نگهداری قطعات سیستم در کنار هم و حفظ آنها از صدمات فیزیکی، ضربات و نوسانات جریان برق، نشستن گرد و غبار و مایعات روی قطعات می باشد در واقع مانند یک محافظ از قطعات در برابر صدمات احتمالی دنیای خارج و بالعلکس عمل می کند. کیس کامپیوتر دارای سیستم خنک کننده (فن) می باشد این سیستم قطعات حیاتی کامپیوتر را تا حد مطلوبی خنک نگه می دارد و هم چنین منافذ کوچیکی بر روی کیس تعبیه شده است کمک زیادی به گردش هوای داخل کیس می کند، این دو ویژگی در کنارهم مانع از افزایش حرارت قطعات و در نتیجه از ایجاد مشکلات تصادفی سیستم جلوگیری می شود. معمولا بیشتر کیس های کامپیوتر به همراه منبع تغذیه و فن تعبیه شده ارائه می شوند، بر روی منبع تغذیه از یک سوئیچ برای تغییر ولتاژ ورودی استفاده می شود، محل قرار گیری منبع تغذیه و انواع پورت های سخت افزاری در پشت کیس است. ناحیه جلویی کیس دکمه پاور، پورت های USB و دکمه ریست کامپیوتر و هم چنین دکمه ها و چراغ های LED که نشان دهنده ی روشن و یا خاموش بودن سیستم و فعالیت هارد دیسک است قرار دارد و هم چنین محفظه ی 5.25 و 3.5 اینچی در قسمت جلویی کیس  برای جایگذاری درایو های نوری، هارد دیسک ها و فلاپی دیسک ها در نظر گرفته شده است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع کیس کامپیوتر را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع کیس کامپیوتر

امروزه انواع کیس کامپیوتر توسط برندهای مختلفی در سرتاسر دنیا ساخته و تولید می شوند. در هنگام خرید کیس کامپیوتر علاوه بر قیمت باید به نکاتی نظیر : اندازه و شکل ظاهری، وجود و یا عدم وجود پاور، وزن، تجهیزات پنل جلویی و پشت، سیستم خنک کننده و سایر امکانات دقت کرد. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع کیس کامپیوتر گروه اسک لیستی عظیم از انواع کیس را براساس برنده های معتبری نظیر تسکو، گرین، کولر مستر، کورسیر و....  را با قابلیت و امکانات مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب کیس کامپیوتر مورد نظر خود می توانید وزن و سایز، مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، و سایر ویژگی های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز کیس کامپیوتر را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از نکات مهم هنگام خرید کیس کامپیوتر دقت به اصل بودن آن است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که انواع کیس کامپیوتر موجود در این سایت از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن کالا خود تاکید دارند جمع آوری شده است، بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با خانواده بزرگ اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
کیس کامپیوتر گرین مدل Oraman
کیس کامپیوتر گرین مدل Oraman
Green Oraman Case
0 نظر
237,000تومان
5 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
5 فروشگاه