قیمت گوشی تلفن

خرید گوشی تلفن

در معنای لغوی تلفن از دو واژه تله (فاصله دور) و فون (صدا) تشکیل شده است بنابراین به هر وسیله ای که قادر باشد صدا را از نقطه ای به نقطه ی دیگر انتقال دهد را گوشی تلفن می گویند. گوشی تلفن، یکی از مهمترین وسیله های ارتباطی بشر است که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و در واقع جزء مهم و جدانشدنی در زندگی رومزه انسان ها را تشکیل می دهد. در تمامی محیط ها نظیر محل کار، منازل، ادارات و مراکز آموزشی گوشی تلفن به عنوان یک ابزار مهم ارتباطی با دیگر افراد جامعه محسوب می شود. گوشی تلفن های امروزی  دارای امکانات و قابلیت های مدرنی هستند که می توانند پاسخگوی نیازهای کاربر باشند. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع گوشی تلفن را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان گوشی تلفن را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع گوشی تلفن

برندهای مختلف و معتبری نظیر گیگاست، پاناسونیک، موتورولا، آلکاتل، مارشال و .... هستند که در زمینه ساخت و تولید انواع گوشی تلفن فعالیت می کنند. به طور کلی گوشی تلفن در پنج نوع گوشی تلفن ثابت، بی سیم، بی سیم لمسی و سانترال در رنگ ها و قیمت های مختلف در بازار موجود می باشند. اکثر گوشی های تلفن از امکاناتی نظیر منشی تلفنی، دفترچه تلفن، بلند گوی خارجی و ایدی کالر پشتیبانی می کنند. باید گوشی تلفنی که برای خرید انتخاب می کنید دارای قابلیت هایی باشد که نیازهای شما را بتواند پاسخ دهد. در این قسمت از سایت اسک می توانید مشخصات فنی، تصاویر و قیمت روز مربوط به هر گوشی تلفن را براساس برترین برندها مشاهده کنید. همچنین می توانید قیمت انواع گوشی تلفن را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید و بهترین گزینه را متناسب با سلیقه و نیازهای خود با قیمت مناسب برای خرید انتخاب کنید.

اصالت کالا

از مهم ترین ویژگی های یک گوشی تلفن خوب داشتن اصالت است که بر اصل بودن و تقلبی نبودن آن دلالت می کند. گروه اسک لیستی از گوشی تلفن هایی که برندهای سازنده آن بر اصالت کالای خود تاکید دارند را جمع آوری و در اختیار شما قرار داده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
تلفن پاناسونیک مدل KX-TS500MX
تلفن پاناسونیک مدل KX-TS500MX
Panasonic KX-TS500MX
0 نظر
134,500تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX
تلفن پاناسونیک مدل KX-TS880MX
Panasonic KX-TS880MX
0 نظر
356,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه