قیمت هارد اینترنال

خرید هارد دیسک اینترنال

هارد دیسک (Hard Disk) از اجزای اصلی یک کامپیوتر محسوب می شود که محلی دائمی برای نگه داری و ذخیره سازی انواع اطلاعات می باشد. هارد دیسک ها از لحاظ معماری داخلی به دو نوع HDD  و SSD  تقسیم می شوند. هارد دیسک های HDD یا دیسک درایو سخت دارای قطعات محرک برای خواندن و نوشتن می باشند، این نوع هاردها به دو نوع اینترنال و اکسترنال تقسیم می شوند. در اینجا به معرفی هارد دیسک اینترنال می پردازیم: هارد دیسک اینترنال (Internal) از اجزاء داخلی کامپیوتر است که در داخل کیس به صورت ثابت قرار می گیرند و نباید به صورت مکرر جابه جا شود به همین دلیل است که با نام اینترنال شناخته می شود، هاردیسک اینترنال برای استفاده در کامپیوترهای شخصی و لپ تاپ ها مناسب هستند و محلی برای ذخیره سازی دائمی داده ها، مستندات، برنامه های شما می باشد. هاردیسک اینترنال با استفاده از یک دیسک سخت به همراه هد، کار خواندن و نوشتن اطلاعات را انجام می دهد. به طور کلی یک هارد دیسک اینترنال از دیسک گردان، بازوی حرکتی، موتور هارد، هد و فیلتر هوا تشکیل شده است. در هارد دیسک اینترنال از رابط هایی مثل SATA برای اتصال دستگاه به کامپیوتر استفاده می شود و هارد دیسک های اکسترنال از رابط USB و Firewire استفاده می شود که همین عامل باعث بالا بودن سرعت این نوع هاردها نسبت به اکسترنال می شود. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع هارد دیسک اینترنال را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع هارد دیسک اینترنال

با پیشرفت تکنولوژی و فناوری ابزارهای مختلفی برای ذخیره سازی اطلاعات ساخته و تولید شده اند. هارد دیسک اینترنال یکی از این ابزار است که در قیمت، حجم ها و اندازه های متفاوت در بازار موجود می باشد بنابراین خرید یک هارد دیسک اینترنال کاری مشکل و زمان بر است. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع هارد دیسک اینترنال گروه اسک لیستی عظیم از انواع هارد دیسک اینترنال را براساس برندهای معتبری نظیر توشیبا، وسترن دیجیتال، اچ جی اس تی، سیگیت، و....  را با فضاها و کاربردهای مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب هارد دیسک اینترنال مورد نظر خود می توانید نوع، مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و سایر توضیحات مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع هارد دیسک اینترنال را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم تجهیزات کامپیوتری می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از دیگر نکاتی که هنگام خرید هارد دیسک اینترنال باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی هارد دیسک های اینترنال موجود در این سایت از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن کالا خود تاکید دارند جمع آوری شده است، بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با بهره گیری از خانواده بزرگ اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع