کارت گرافیک

همانطور که می دانید کامپیوتر مجموعه ای از انواع نرم افزار و سخت افزار می باشد که امروزه به عنوان یکی از وسیله های ضروری در بسیاری از بخش ها استفاده می شود و کاربرهای فراوانی دارد. سخت افزارهای کامپیوتر، اجزای فیزیکی و قابل لمس هستند که بدون وجود این اجزا قادر به استفاده از کامپیوتر نمی باشیم. یکی از اجزای سخت افزار، کارت گرافیک می باشد. که یکی از اجزای خاص و مهم در هر کامپیوتر تلقی می شود. کار اصلی کارت گرافیک تبدیل اطلاعات دیجیتال به تصاویر قابل مشاهده برای کاربر است که بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود. برندهای مختلفی در دنیا به طراحی و ساخت انواع کارت گرافیک با سرعت های مختلفی می پردازند. از پارامترهای تعیین کننده ی سرعت در کارت حافظه، تعداد هسته یا شیدر (CUDA) و همچنین سرعت هسته و نوع خنک کننده می باشد. سیستم خنک کننده ی به کار رفته در کارت گرافیک در دو نوع Passvie ( بدون فن) وActive  ( با فن) می باشند. تفاوت دیگر کارت های گرافیک در مقدار فضای حافظه و فرکانس می باشد که بر روی کارایی تاثیر دارد و می توانید انواع بازی ها و نرم افزارهای روز را نصب کنید. پورت های استفاده شده در انواع کارت گرافیکی شامل VGA، DVI، HDMI و DISPLAY PORT می باشد که انواع مدل های مانیتور را پوشش می دهند. در هنگام خرید یک کارت گرافیک به نوع استفاده ی خود توجه کنید و کارت گرافیکی را بر اساس نیاز خود تهیه نمایید چرا که قیمت کارت گرافیک بر اساس ویژگی ها گفته شده متفاوت می باشد. شما در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع کارت گرافیک را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان کارت گرافیک را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع کارت گرافیک

امروزه کارت گرافیک در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود هستند سایت اسک انواع کارت گرافیک  را برای کامپیوتر و لپ تاپ به صورت لیست قرار داده که با قیمت های متفاوت می باشند. کارت گرافیک در سایت اسک از شرکت های سازنده ی معتبر کارت گرافیک نظیر ایسوس، گیگابایت، ام اس آی جمع آوری شده است. شما با انتخاب هر محصول به مشخصات فنی کامل ،  نقد و بررسی همراه با تصاویر ظاهری مختلف از نوع طراحی دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه قیمت و ویژگی های کارت گرافیک انتخابی را در فروشگاه های معتبر ایرانی مختلف به همراه قیمت ملاحظه کرده و از این رو مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست را از بین چندین فروشگاه مجازی خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک می باشد که خریدی مطمئن را برای شما مهیا می سازد و تمامی کارت گرافیک جمع آوری شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع