قیمت مداد ابرو

خرید مداد ابرو

ابرو یکی از اجزای پر اهمیت در چهره بوده که آرایش صحیح آن می تواند موجب زیبایی دوچندان در شما شود. برخی از افراد دارای ابروهایی کم پشت و بی حالت هستند اما با استفاده از انواع مداد ابرو می توانید ابروهایی پرشت وخوش حالت داشته باشید. شما به وسیله ی مداد ابرو می توانید فضاهای خالی ابرو را پر کرده و داشتن ابرویی زیبا را تجربه کنید. آرایش ابرو یکی از مهم ترین قسمت های آرایش صورت است. امروزه در بازار انواع مختلفی از مدادهای ابرو با شماره رنگ های مختلف موجود می باشد و همیشه سعی کنید که مداد ابرو انتخابی با رنگ مو و پوستتان تناسب داشته باشد. برخی از مداد به صورت ماژیک بوده و کاملا سریع خشک می شوند ماژیک ابرو به دلیل مایع بودن با دارا بودن اپلیکاتور باریک ناهمواری ها ابرو را اصلاح کرده و ابرو را پهن و پر نشان می دهد. برخی از مدادهای ابرو، فیکساتور ابرو هستند و به عنوان تثبیت کننده ی رنگ ابرو در طول روز مورد استفاده قرار می گیرند و نوع هایلایتر ابرو موجب یکدست کردن منافذ زیر ابرو می شوند. برخی از مدادهای ابرو با رنگ بندی روشن برای محو کن زیر ابرو- بالابردن ابروها و کمانی نشان دادن آنها به کمک روشن کردن محیط اطراف ابرو طراحی و تولید شده اند. در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع مداد ابرو را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان مداد ابرو را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده کنید.

انواع مداد ابرو

خانواده بزرگ اسک انواع مداد ابرو، فیکساتور ابرو، هایلایتر ابرو، مداد ابرو برای زیر ابرو و ماژیک ابرو را با مدل های مختلف بر اساس نیاز و سلیقه های متعدد در رنگ های متنوع به صورت لیست جمع آوری کرده است. مدادهای ابرو موجود در سایت اسک از برندهای معتبر نظیر ایو روشه، کاپریس، کاتریس، بی یو، بورژوآ - بورژوا و ... می باشند. شما با انتخاب هر محصول به مشخصات فنی کامل، نقد و بررسی همراه با تصاویر ظاهری از نوع رنگ بندی و نوع طراحی مداد ابرو دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه، قیمت و ویژگی های مداد ابرو انتخابی را در فروشگاه های معتبر ایرانی مختلف به همراه قیمت ملاحظه کرده و از این رو بدون نیاز به صرف زمان و به طور مستقیم از طریق سایت اسک از بین چندین فروشگاه معتبر مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک مخصوصا در حوزه ی لوازم آرایشی و زیبایی می باشد، از این رو تمامی انواع مداد ابرو جمع آوری شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
مداد ابرو کوزارت
مداد ابرو کوزارت
Cosart Eyebrow Pencil
0 نظر
85,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
مداد ابرو اتود مدل Etude Corporation
مداد ابرو اتود مدل Etude Corporation
Etude Etude Corporation Eyebrow Pencil
0 نظر
0تومان
در انتظار فروشنده
مقایسه قیمت ها
در انتظار فروشنده
مداد ابرو اتود مدل Drawing
مداد ابرو اتود مدل Drawing
Etude Drawing Eyebrow Pencil
0 نظر
0تومان
در انتظار فروشنده
مقایسه قیمت ها
در انتظار فروشنده
مداد ابرو اتود مدل Sketch Pencil
مداد ابرو اتود مدل Sketch Pencil
Etude Sketch Pencil Eyebrow Pencil
0 نظر
0تومان
در انتظار فروشنده
مقایسه قیمت ها
در انتظار فروشنده