قیمت مداد چشم

خرید مداد چشم

داشتن چشمانی زیبا در خانوم ها از گذشته به عنوان یکی از ملاک های زیبایی به شمار می آمد. خانوم ها برای زیبا شدن چشمان و دادن جلوه ی بیشتر به آنها از انواع لوازم آرایشی بهره می برند که هر کدام تفاوتی با یکدیگر دارند. یکی از لوازم آرایشی مخصوص چشم، مداد چشم است که به دلیل استفاده ی آسان و پاک شدن راحت طرفداران بسیاری دارد. از مداد چشم می توان برای داخل چشم، زیر و پشت چشم استفاده کرد و برخی از مدادهای چشم، مداد هایلات چشم هستند که موجب درشت شدن چشمان می شوند. برخی از مداد چشم ها که به صورت پیچی عرضه می شوند محصولی دو کاربرد بوده و برای کشیدن سایه چشم و خط چشم ضخیم نیز مورد استفاده قرار می گیرد و محصولی ایده آل برای داشتن آرایش دودی چشم است. مداد چشم های موجود در بازار در دو نوع روغنی و غیر روغنی بوده که حالت روغنی برای داخل چشم و حالت غیر روغنی برای زیر چشم مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در کشیدن خط چشم فرد ماهری نیستید می توانید از مدادهای روغنی برای اینکار استفاده کنید که علاوه بر راحتی کار به خط چشم حالتی دودی و طبیعی می دهد. از لحاظ رنگ نیز در دو نوع مشکی و رنگی نظیر قهوه ای برنز، کرمی، سبز تیره و ... تولید می شوند که شما می توانید با توجه به رنگ چشم و برای ایجاد جذابیت بیشتر از انواع رنگی استفاده کنید و زیبایی چشمان خود را دو چندان نمایید. در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع مداد چشم را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان مداد چشم را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده کنید.

انواع مداد چشم

خانواده بزرگ اسک انواع مداد چشم، مداد هایلات چشم، مداد چند کاربرد، سرمه چشم را با مدل های مختلف برای نیاز و سلیقه های متعدد در رنگ های متنوع به صورت لیست جمع آوری کرده است. مداد چشم های موجود در سایت اسک از برندهای معتبر نظیر ایو روشه، کاپریس، کاتریس، بی یو، بورژوآ - بورژوا و ... می باشند. شما با انتخاب هر محصول به مشخصات فنی کامل، نقد و بررسی همراه با تصاویر ظاهری از نوع رنگ بندی و نوع طراحی مداد چشم دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه، قیمت و ویژگی های مداد چشم انتخابی را در فروشگاه های معتبر ایرانی مختلف به همراه قیمت ملاحظه کرده و از این رو بدون نیاز به صرف زمان و به طور مستقیم از طریق سایت اسک از بین چندین فروشگاه معتبر مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک مخصوصا در حوزه لوازم آرایشی و زیبایی می باشد، از این رو تمامی مدادهای چشم جمع آوری شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
مداد چشم اسنس مدل Kajal
مداد چشم اسنس مدل Kajal
Essence Kajal Eye Pencil
0 نظر
15,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
مداد چشم مک مدل Kohl
مداد چشم مک مدل Kohl
Mac Kohl Eyeliner
0 نظر
225,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
مداد چشم اسنس مدل Gel
مداد چشم اسنس مدل Gel
Essence Gel Eye Pencil
0 نظر
38,800تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
مداد چشم یور
مداد چشم یور
Your Eye Pencil
0 نظر
122,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
مداد چشم کوزارت شماره 01
مداد چشم کوزارت شماره 01
Cosart Eyeliner Pencil
0 نظر
81,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه