قیمت خط چشم

خرید خط چشم

خط چشم (Eyeliner) یکی از ابزار آرایشی مربوط به چشم است. با استفاده از یک خط چشم می توان قابی برای چشم کشید و به چشم ها حالت دلخواهی داد. خط چشم ها در انواع مایع، ماژیکی، ژل (کرمی)، فشرده (پودری) در بازار موجود هستند که هریک از این انواع قابلیت و قیمت های متفاوتی از هم دارند، هنگام خرید، خط چشم را باید براساس نوع آرایش، اندازه و حالت چشم هایتان انتخاب کنید. استفاده از خط چشم های مایع در بین خانم ها متداول است این نوع خط چشم ها ترکیبی از آب، ماده ژل کننده، رنگدانه و مواد خیس کننده می باشند. خط چشم های مایع دارای یک فرچه مویی نازک هستند استفاده از این نوع خط چشم ها دستان ثابت و تمرکز بالا را می طلبد. خط چشم های ماژیکی به صورت مداد در رنگ های مختلف تولید می شوند استفاده از این نوع بسیار آسان است ولی اگر می خواهید خط چشم ظریف و تمیزی داشته باشید حتما باید نوک خط چشم ماژیکی تیز باشد. خط چشم کرمی یا ژل، این نوع حالت کرمی دارد و اکثرا در ظرفی کوچک به فروش می رسند. قلم مو را به مواد خط چشم کرمی زده و به بالای چشم ها بکشید، دقت داشته باشد چون این نوع به صورت کرمی می باشد دست ها نباید بلرزد و زمان خشک شدن آن مقداری زمان می برد. خط چشم فشرده یا پودری که بیشتر شبیه سایه چشم و دارای یک قلم مو هستند، می توانید قبل از استفاده از این نوع خط چشم قلم مو آن را مقداری خیس و مرطوب کنید تا استفاده ی از آن روانتر و آسانتر شود. از این نوع می‌توان برای آرایش‌های اسموکی و محو و آرایش‌های حرفه‌ای استفاده کرد. برخی از خط چشم های موجود در بازار دارای ویژگی ضد آب (water prof) هستند که در هنگام تماس چشم با آب پخش و پاک نمی شوند. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع خط چشم را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع خط چشم

امروزه انواع خط چشم با کاربردهای مختلف توسط تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به بازار عرضه می شود. این انواع از نظر: نوع، حجم، قیمت و سایر قابلیت ها با هم متفاوت هستند. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع خط چشم گروه اسک لیستی عظیم از انواع خط چشم مایع، ماژکی، پودری (فشرده) و ژل (کرمی) را براساس برنده های معتبری نظیر لنسور، مای، بی یو، کاپریس و... را با کاربردها و رنگ های مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب خط چشم مورد نظر خود می توانید نوع خط چشم، قیمت، تصاویر و سایر ویژگی های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع خط چشم را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی انواع لوازم آرایشی، عدم اطمینان آنها  از اصل بودن کالا است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی خط چشم های درج شده در این سایت از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصالت و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری شده اند و در اختیار شما عزیزان قرار داه شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
خط چشم مویی رومانس مدل DR
خط چشم مویی رومانس مدل DR
Romance DR Eyeliner
0 نظر
77,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
خط چشم ماژیکی کاتریس
خط چشم ماژیکی کاتریس
Catrice Eyeliner Pen
0 نظر
79,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
خط چشم میسلین مدل Liquid
خط چشم میسلین مدل Liquid
Misslyn Liquid Eyeliner
0 نظر
52,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
خط چشم فشرده یور
خط چشم فشرده یور
Your Cake Eye Liner 01
0 نظر
190,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
خط چشم مویی کوزارت
خط چشم مویی کوزارت
Cosart 601 Eyeliner
0 نظر
95,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه