قیمت ریمل

خرید ریمل

ریمل یکی از لوازم آرایش مربوط به چشم است که جهت تیره کردن، بلند کردن و حجم دادن به مژه ها مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از رکن های اساسی و اصلی هر آرایشی، زیبا و جذاب کردن چشم ها است که این امر با استفاده از ریمل در کنار سایر لوازم مربوط به چشم و ابرو تحقق پیدا می کند. ریمل ها در انواع مختلف مایع، پودری و کرمی با قیمت های مختلف تولید می شوند که نوع مایع آن پرکاربردترین و استفاده آن متداول است. ریمل در انواع مختلف به صورت های بلندکنندهLength) )، حجم دهنده ( volum)و حالت دهنده در بازار موجود هستند. از دیگر ویژگی هایی که برخی از ریمل ها دارا می باشند خاصیت ضد آب بودن است که با کلمه water prof که بر روی ریمل نوشته شده است قابل تشخیص است. بعضی از ریمل ها چندکاره می باشند و این به این معنا است که دو یا همه ی ویژگی های گفته شده را با هم دارا می باشند. یکی دیگر از تفاوت های آشکاری که در بین انواع ریمل دیده می شود، شکل برس است. ریملی که دارای برس به شکل شانه است برای بلند کردن مژه ها و ریملی که برس آن پرپشت است برای حجیم کردن مژه ها مناسب است. آن دسته از ریمل هایی که برس آنها با سر کوتاه شروع و در انتها سر برس بلندتر می شود، باعث می شوند تا مژه های کوتاه و بلند از ابتدا تا انتهای چشم و مژه های زیر چشم به خوبی ریمل بخورند و هم چنین برای افرادی هم که دارای مژه های کوتاهی هستند استفاده از این نوع برس ریمل مناسب است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع ریمل را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع ریمل

امروزه انواع ریمل با کاربردهای مختلف توسط تولید کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی به بازار عرضه می شود از نکات مهمی که هنگام خرید یک ریمل باید به آن دقت کرد مواردی نظیر : نوع کاربرد ریمل، شکل برس ریمل، قیمت و نوع مژه ها را می توان نام برد. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع ریمل گروه اسک لیستی عظیم از انواع ریمل حجم دهنده، ضد آب،  بلند کننده، حالت دهنده و چندکاره را براساس برندهای معتبری نظیر لنسور، مای، بی یو، کاسمارا و.... را با قابلیت و کاربردهای مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب ریمل مورد نظر خود می توانید نوع ریمل، نوع برس، قیمت، تصاویر و سایر ویژگی های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع ریمل را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک می باشد که خریدی مطمئن را برای شما مهیا می سازد، از این رو تمامی ریمل های درج شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
ريمل سه کاره ماي مدل Infinite
ريمل سه کاره ماي مدل Infinite
MY Infinite Mascara
0 نظر
22,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
ریمل ریمل مدل Wonderfull
ریمل ریمل مدل Wonderfull
Rimmel Wonderfull Mascara
0 نظر
70,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه