تجهیزات آرایش صورت

برای ایجاد آرایشی زیبا، نیاز به داشتن تجهیزاتی است این تجهیزات موجب استفاده از لوازم آرایشی شده یا سبب پاک کردن صورت از چربی یا آلودگی می شوند، یا کیف هایی برای نگهداری لوازم آرایش و زیبایی می باشند. امروزه تجهیزات آرایش گوناگونی در داروخانه ها و فروشگاه های لوازم آرایشی دیده می شود. این تجهیزات شامل انواع برس ها و ست برس، آیینه، پدهای پاک کننده، پاک کننده ی آرایش، پد پنکیک، کیف و جعبه لوازم آرایشی می باشد که هر کدام کاربردهای مختلفی دارند. از انواع برس برای پنکیک زدن ، استفاده از پودر برنزه و رژگونه استفاده می شود. برس ها از الیاف مصنوعی ساخته شده اند که جنس و مرغوب بودن الیاف استفاده شده بسیار مهم می باشد و همچنین در دو مدل کم حجم و پرحجم موجود می باشند که موجب ماندگاری بیشتر آرایش بر روی پوست می شوند. پدهای پاک کننده ی موجود در بازار برای از بین بردن جوش های سرسیاه پیشانی و بینی، انواع جوش و رفع چربی پوست مورد استفاده قرار می گیرد داشتن پوستی بدون ایراد یک امتیاز برای فرد محسوب می شود. شما در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع تجهیزات آرایش صورت را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان تجهیزات آرایش صورت را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع تجهیزات آرایش صورت

خانواده بزرگ اسک انواع لوازم و تجهیزات آرایش صورت را بر اساس سلیقه و کاربردهای مختلف به صورت لیست جمع آوری کرده است. این تجهیزات شامل انواع آیینه های شیک، برس های مختلف، جعبه و کیف نگهداری لوازم آرایشی، انواع پدهای پاک کننده می باشد که از برندهای معتبر ایرانی و خارجی نظیر چرم مشهد، والرا، آدیداس ، نیوآ- نیوا و ... جمع آوری شده اند. شما با انتخاب هر یک از تجهیزات لوازم آرایش صورت به مشخصات فنی کامل، نقد و بررسی محصول همراه با تصاویر ظاهری از نوع طراحی دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه، قیمت و ویژگی های تجهیزات آرایش صورت انتخابی را در فروشگاه های معتبر ایرانی مختلف به صورت مستقیم بدون صرف زمان به همراه قیمت ملاحظه کرده و از این رو مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک مخصوصا در حوزه ی لوازم آرایشی و زیبایی می باشد، از این رو تمامی تجهیزات آرایش صورت جمع آوری شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
برس بورژوآ مدل کابوکی
برس بورژوآ مدل کابوکی
Bourjois Kabuki Brush
0 نظر
60,610تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
برس کانسیلر کاپریس
برس کانسیلر کاپریس
Caprice Concealer Brush
0 نظر
78,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
پد پنکیک کیس مدل MUS03
پد پنکیک کیس مدل MUS03
Kiss MUS03 Foundation Sponge
0 نظر
36,970تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
برس کاپریس مدل کابوکی
برس کاپریس مدل کابوکی
Caprice Kabuki Brush
0 نظر
136,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه