رژ گونه :: 48 محصول

رژ گونه

رژگونه یکی از ابزار آرایش صورت است که برای تغییر رنگ گونه ها مورد استفاده قرار می گیرد. گونه ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره افراد دارند به طوری که بسیاری از افراد برای داشتن گونه های برجسته و زیباتر حاضر به جراحی هستند. یکی از کاربردهای رژگونه افزایش درخشش و برجسته کردن استخوان گونه ها است پس به راحتی و بدون هزینه های گزاف جراحی با انتخاب یک رژ گونه مناسب می توانید به این هدف برسید. امروزه رژ گونه ها در انواع مختلف رژ گونه پودری، رژ گونه خمیری یا کرمی و رژ گونه مایع با قیمت های متفاوت در بازار موجود هستند. رژ گونه های پودری از موادی نظیر الک، مواد رنگی، مواد جاذب چربی و متراکم کننده تشکیل شده است و بیشترین کاربرد را دارند، این نوع رژگونه برای پوست های معمولی و چرب مناسب است. رژ گونه های خمیری یا کرمی از موم و روغن به همراه رنگدانه های قرمز ساخته شده اند که برای استفاده در پوست های خشک گزینه ی خوبی می باشند. رژ گونه های مایع دارای دوام بالایی هستند ولی رنگ طبیعی را برای گونه ها ایجاد نمی کنند این نوع رژ گونه محلولی از رنگدانه، آب و گلیسیرین می باشد. بنابراین هنگام خرید، یک رژ گونه را باید براساس نوع پوست و آرایش خود انتخاب کنید. رژ گونه ها به صورت مات (همرنگ پوست )،  ترکیبی (چندین رنگ در یکجا) و براق (درخشان کننده گونه) با شماره رنگ های مختلف که هر یک از این انواع کاربردهای خاص خود را دارد، توسط تولیدکنندگان لوازم آرایش و بهداشتی به بازار عرضه شده اند.در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع رژ گونه را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع رژ گونه

امروزه رژ گونه ها در انواع مختلف به صورت های ژل، پودری، مایع و کرمی با حجم و شماره رنگ های مختلف در بازار موجود هستند. این انواع معمولا از نظر قیمت حجم و نوع با هم متفاوت هستند. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع رژ گونه گروه اسک لیستی عظیم از انواع رژگونه پودری، کرمی و مایع را براساس برنده های معتبری نظیر لنسور، مای، بی یو، بی وای اس و....  را با قابلیت و کاربردهای مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب رژ گونه مورد نظر خود می توانید حجم و نوع، مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و سایر ویژگی های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع رژ گونه را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از نکات مهم هنگام خرید رژ گونه دقت به اصل بودن آن است. چرا که وسایل آرایشی بهداشتی و آرایشی در صورت اصل نبودن ممکن است آسیب های جبران ناپذیری را به پوست بزنند از این رو گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که انواع رژ گونه های موجود در این سایت از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن کالا خود تاکید دارند جمع آوری شده است، بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با استفاده از سایت اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
رژگونه این لی inly
رژگونه این لی inly
Inlay Face Blush
0 نظر
24,200تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
رژگونه مای
رژگونه مای
MY Blush
0 نظر
21,900تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
رژگونه پودری کوزارت
رژگونه پودری کوزارت
Cosart Powder Blush
0 نظر
79,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
رژگونه کرمی سه عددی یور
رژگونه کرمی سه عددی یور
Your 3Set Creamy Blush
0 نظر
453,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه
رژ گونه کنویس مدل Blush On
رژ گونه کنویس مدل Blush On
Kenvis Blush On
0 نظر
0تومان
0 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
0 فروشگاه
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • صفحه بعد