قیمت کرم پودر

خرید کرم پودر

داشتن پوستی بدون عیب و نقص در خانوم ها یکی از ویژگی های مهم زیبا بودن می باشد و همیشه به دنبال روش هایی برای پوشانندگی یا درمان عیب های پوست خود چون لک، جوش، جای جوش، تیرگی دور چشم و مشکلاتی نظیر اینها بوده اند. یکی از محصولات مهم در زیبایی و ایجاد زیر ساخت مناسب برای آرایش، کرم پودر می باشد. انتخاب کرم پودر مناسب بسیار مهم بوده چرا که ممکن است چهره مصنوعی را برای شما ایجاد کند یا با رنگ پوست شما تضاد داشته و از زیبایی شما بکاهد. کرم پودرها در انواع مختلفی از جمله فون مایع، کرم پودر، پنکیک، موس و ... می باشد. فون مایع رایج ترین نوع کرم پودر است و استفاده ی آسانی دارد. این نوع کرم پودر دارای بافت سنگینی می باشد و اغلب در میهمانی ها مورد استفاده قرار می گیرد. پنکیک نوع فشرده کرم پودر می باشد که پوشانندگی بالایی برای مصرف کننده به وجود می آورد و نوع موس کرم پودر دارای بافتی سبک و لطیف بوده و رنگ مات و طبیعی به چهره می دهد. انواع کرم پودر نام برده شده همگی مناسب برای انواع پوست خشک، نرمال، چرب می باشند. در انتخاب کرم پودر حتما کرم پودری مناسب با پوست خود از بین این سه گروه انتخاب نمایید. با توجه به اینکه افراد دارای انواع درجه بندی پوست می باشند کرم پودرهای مختلف دارای انواع درجه بندی و شماره هستند و کار را برای انتخاب شما راحت تر کرده اند. این نکته مهم را فراموش نکنید که کرم پودری متناسب با رنگ پوست خود انتخاب کنید، کرم پودر روشن تر از پوست، چهره را پیر و تیره تر چهره را کدر نشان می دهد. محفظه ی نگهدارنده ی انواع کرم پودر نیز تیوپی، کاسه ای، پالتی و پمپی می باشد که از جنس شیشه یا پلاستیک ساخته شده اند.  شما در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع کرم پودر را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان کرم پودر را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع کرم پودر

خانواده بزرگ اسک محصولات زیبایی چون کرم پودر را بر اساس سلیقه و نیاز پوست های مختلف در انواع فون مایع، کرم پودر، پنکیک، موس به صورت لیست جمع آوری کرده است. کرم پودرها در سایت اسک از برندهای معتبر ایرانی و خارجی نظیر مای، آردن، لنسور، بی یو و ... می باشند. شما با انتخاب هر محصول به مشخصات فنی کامل، نقد و بررسی کرم پودر همراه با تصاویر ظاهری از نوع رنگ بندی و طراحی محفظه ی نگهدارنده دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه قیمت و ویژگی های کرم پودر انتخابی را در فروشگاه های معتبر ایرانی مختلف به همراه قیمت ملاحظه کرده و از این رو مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک مخصوصا در حوزه ی لوازم آرایشی و زیبایی می باشد، از این رو تمامی انواع کرم پودرهای جمع آوری شده در سایت اسک دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی دقیق انتخاب شده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
کرم پودر این لی مدل Inlay
کرم پودر این لی مدل Inlay
Inlay Foundation
0 نظر
52,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
کرم پودر مایع یور
کرم پودر مایع یور
Your Fluid Foundation
0 نظر
360,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
کرم پودر ماتیکی یور
کرم پودر ماتیکی یور
Your Stick Foundation
0 نظر
345,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه
کرم پودر تیوبی مای
کرم پودر تیوبی مای
MY Foundation Tube 101
0 نظر
17,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه