بخارشوی :: 52 محصول

قیمت بخارشوی

بخارشوی

بخارشوی یکی از وسایل امروزی است که در تمیز کردن انواع سطوح مختلف مانند فرش، موکت، سرامیک و شیشه مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله ی پر کاربرد با ترکیب آب و بخار و هچنین مکش موجب تمیزی سطوح شده و برخی از بخارشوی ها قابلیت ترکیب مواد شوینده را نیز برای تمیز شدن بهتر سطوح دارند. اکثر سری بخارشوی ها موجود در بازار دارای امکاناتی نظیر برس چرخان، برس فلزی و سری حوله‌ای برای تمیزی بیشتر سطوح هستند که در انواع گنجایش، توان، قدرت تولید بخار طراحی و ساخته شده اند. امروزه مدل های متعددی از بخارشوی ها، برای مصارف گوناگون را در بازار شاهد هستیم. از انواع بخارشوی می توان به طی بخارشوی اشاره کرد که دسته آن به بدنه متصل بوده و برای تمیز و ضد عفونی کردن انواع کف منزل نظیر سرامیک، پارکت و سنگ مورد استفاده قرار می گیرد. بخارشوی دستی که در میان بخارشوی ها دارای وزن و اندازه کمتری است برای تمیز کردن سطوحی همانند گاز، سرویس بهداشتی، کاشی های آشپزخانه، کابینت و…  استفاده می شود. از کامل ترین انواع بخارشوی می توان به بخارشوی چند منظوره اشاره کرد که می تواند موجب تمیزی تمام سطوح شود و دارای سری ها و ابزار آلات جانبی مختلفی است. بخارشوی مکش دار هم با دو مخزن، نمونه ای دیگری از بخارشوی می باشد که قدرت مکشش موجب شده دیگر نیازی به خشک کردن سطح با دستمال نداشته باشید. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع بخارشوی ها را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان بخارشوی را به همراه مشخصات، قیمت روز، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع بخارشوی

سایت اسک انواع مختلفی از بخارشوی، برای مصرف گوناگون شما با قابلیت پاک کنندگی تمام سطوح را جمع آوری کرده است که بر اساس توان خرید اقشار مختلف جامعه قیمت های مختلفی را دارا می باشند. این بخارشوی ها در انواع مختلف نظیر طی بخارشوی، بخارشوی چند منظوره، مکش دار هستند و از برندهای معتبری نظیر فلیپس، تولیپس، پارس خزر، سایا و ... می باشد. شما با انتخاب هر بخارشوی به صفحه ای هدایت می شوید که می توانید به مشخصات فنی دقیق از جمله وزن، نوع کاربرد، گنجایش مخزن و سایر ویژگی ها دسترسی پیدا کنید. نقد و بررسی از فناوری های مختلف همراه با تصاویر ظاهری از بخش های مختلف بخارشوی را ملاحظه کنید. همچنین در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت برای مقایسه و انتخابی درست برای شما قرار داده شده است.

اصالت کالا

منظور از اصالت یک کالا، تقلبی نبودن آن و اصل کالا از شرکت تولید شده می باشد. از آنجا که سایت اسک یک خرید اینترنتی مطمئن را برای کاربران مهیا می کند. تمامی محصولات درج شده دارای اصالت کالا از برندهای مختلف هستند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • صفحه بعد