قیمت بیگودی و فر کننده مو

خرید بیگودی و فر کننده مو

امروزه بسیاری از افراد به دنبال ایجاد تغییرات در ظاهر خود هستند، مدل دادن و تغییر حالت موها یکی از این تغییرات به شمار می آید از این رو استفاده از لوازم حالت دهنده مو نظیر بیگودی و فر کننده مو جزء لوازم پرکاربرد در این زمینه محسوب می شود. فر کننده مو، دستگاه الکترونیکی است که با پیچیده شدن مو دور لوله ی آن و ایجاد حرارت سبب فر شدن موها می شود. فرکننده ها از نظر نوع پوشش در جنس های فلزی، سرامیک و تیتانیوم ساخته می شوند که جنس سرامیک طرفداران بیشتری دارد. امروزه فر کننده های مو در مدل های مختلف فر مخروطی، فر لوله‌ای، فربرقی، فر برقی اتوماتیک، فرکننده چرخشی، اتو موج و موپیچ وجود دارند که براساس نوع نیاز یک مدل خاص را برای خرید انتخاب کنید. بیگودی برقی (bigoudi) نوعی وسیله است که دارای تعدادی لوله یا به اصلاح بیگودی است . زمانی که مو به دور بیگودی ها پیچیده می شود با عثشکسته شدن پیوندهای هیدروژنی موجود در کورتکس مو می شود و همین عامل سبب فر شدن موها می شود. بیگودی های موجود در بازار از نظر قیمت، تعداد و سایزهای بیگودی ،نوع پوشش که معمولا سرامیک یا سراميک تيتانيوم است با هم متفاوت هستند و در دو نوع مسافرتی و غیر مسافرتی تولید می شوند. با پیشرفت تکنولوژی و فناوری فرکننده ها و حالت دهنده های مو در انواع و مدل های مختلفی در قالب های فرکننده مو، بیگودی برقی، بافت مو، حالت دهنده مو و انواع سشوار با قیمت ها و قابلیت های متفاوت توسط برندهای مختلف ساخته و تولید شدند. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع لوازم حالت دهنده مو، بیگودی و فرکننده مو را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع بیگودی و فرکننده مو

از گذشته های دور بسیاری از افراد به فر کردن موها خود علاقه داشتند و با استفاده از روش های مختلفی نظیر داغ کردن میله های نازک برای فرکردن مو استفاده می کردند. در عصری که در آن زندگی می کنیم انواع مختلفی از فرکننده های مو و بیگودی با تکنولوژی مدرن وجود دارند که در کمتر زمان و به سرعت موها را حالت و فر می دهند. در هنگام خرید انواع بیگودی و فرکننده مو علاوه بر قیمت باید به نکاتی نظیر جنس، مدل، یک یا چند کاره،  صفحهLED و... دقت کرد. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع بیگودی و فرکننده مو گروه اسک لیستی عظیم از انواع بیگودی و فرکننده مو، بافت مو و حالت دهنده مو را براساس برندهای معتبری نظیر فیلیپس، بوش، براون، پرینسلی، بابیلس و....  را با قابلیت ها و کاربردهای مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب بیگودی و فرکننده مو مورد نظر خود می توانید نوع، مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و سایر توضیحات مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع بیگودی و فرکننده مو را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از نکات مهم هنگام خرید انواع بیگودی و فرکننده مو توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی انواع بیگودی و فرکننده مو موجود در این سایت از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن کالا خود تاکید دارند جمع آوری شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع