اتو مو و حالت دهنده مو

خیلی از افراد چه آقایان و چه خانم ها دوست دارند که موهایی صاف داشته باشند یا موهای خود را به شکل های مختلف حالت دهند. امروزه دستگاه های اتو مو و حالت دهنده مو در انواع مختلف از سوی شرکت های متعدد طراحی و تولید شده اند که شما در صرف زمانی اندک می توانید به حالت دلخواه موهای خود برسید. اتو موها دارای صفحه ای باریک با روکشی از جنس سرامیک، سرامیک / کراتین یا آلومینیوم هستند که در سه اندازه پهن، باریک یا متوسط در بازار موجود می باشند  اتو مو با گرم شدن به وسیله ی انرژی برق موجب صاف شدن مو می شود. از قابلیت اتو موها تتظیم درجه حرارت و گرما می باشد که برای موها نازک بهتر از حرارت کمتر استفاده شود. و برخی دارای صفحه نمایش دیجیتال یا چراغ نمایشگر برای نمایش حرارت هستند. دستگاه حالت دهنده ی مو یکی دیگر از ابزار حالت دادن به موهای شماست در واقع حالت دهنده مو دارای ابزار متعدد کاربردی است که مجموعه ای از انواع حالت های مو نظیر صاف کردن، فر کردن، ویو کردن و ... را ایجاد می کنند. دستگاه های حالت دهنده مو در تعداد ابزار، تنظیم میزان حرارت و گرما، صفحه ی نمایشگر و در تعداد انواع حالتهای ایجاد کننده ی مو متفاوت می باشند. شما در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع دستگاه اتو مو و حالت دهنده مو را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان انواع اتو مو و حالت دهنده مو را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع اتو مو و حالت دهنده مو

همانطور که ملاحظه می کنید سایت اسک اتو مو و حالت دهنده مو را با مدل های مختلف، کارایی و قیمت های  متفاوت به صورت لیست قرار داده است. دستگاه های اتو مو و حالت دهنده ی مو از برندهای معتبر نظیر فیلیپس ، پاناسونیک ، براون ، بوش ، آاگ ، و ... جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر محصول می توانید به مشخصات فنی و کلی نظیر جنس صفحه، دارا بودن سیستم روشن و خاموش خودکار، دارا بودن فن آوری تولید یون و .... ، نقد و بررسی قابلیت های دستگاه اتو مو و حالت دهنده مو همراه با تصاویر  ظاهری مختلف از بخش های متفاوت دسترسی پیدا کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه قیمت ها را در فروشگاه های معتبر ایرانی دیگر به همراه قیمت اتو مو و حالت دهنده مو ببینید و از این رو مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا در واقع تاکید بر اصل بودن و با کیفیت بودن یک کالا است. سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد که اتو مو و حالت دهنده مو موجود و لیست فروشندگان ایرانی همه دارای کالاهای با اصالت می باشند. و با توجه به داشتن این مشخصه مهم در امر فروش اینترنتی شما می توانید خریدی مطمئن را با بهره گیری از سایت اسک داشته باشید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
اتو مو پرومکس مدل 5721
اتو مو پرومکس مدل 5721
Promax 5721 Hair Iron
0 نظر
281,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
اتو مو بوش مدل PHS1151
اتو مو بوش مدل PHS1151
Bosch PHS1151 Hair Straightener
0 نظر
200,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه
اتو مو بوش مدل PHS5263
اتو مو بوش مدل PHS5263
Bosch PHS5263 Hair Straightener
0 نظر
590,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
اتو مو پرومکس مدل 5500
اتو مو پرومکس مدل 5500
Promax 5500 Hair Iron
0 نظر
178,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
اتو مو پروویو مدل PW-5107
اتو مو پروویو مدل PW-5107
Prowave PW-5107 Hair Iron
0 نظر
249,000تومان
2 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
2 فروشگاه