قیمت اسپری

خرید اسپری

اسپری نوعی ماده خوشبو کننده است که امروزه اکثر خانم ها و آقایان در طول روز از آن استفاده می کنند. اسپری ها بسته بندی متفاوتی نسب به عطر و ادکلن دارند و جزء محصولات پر فروش در فصل تابستان به شمار می آیند. بسیاری از افراد در طول روز و کار کردن عرق می کنند و دچار بوی ناخوشایندی می شوند،  خرید یک اسپری بهترین گزینه برای رهایی از این مشکل می باشد. امروزه اسپری ها در انواع مختلف زنانه و مردانه با رایحه ها و قیمت های متفاوت در بازار موجود می باشد که براساس سلیقه و نوع کاربرد می توانید نوع خاصی از اسپری را برای خرید انتخاب کنید. به طور کلی اسپری ها در دو نوع ضد عرق و خوشبو کننده ساخته و تولید می شوند. اسپری ضد تعریق  دارای ترکیباتی با نام آلومینیوم کلراید و آنتی باکتریال می باشند که این مواد از عرق کردن بیش از حد فرد جلوگیری می کند و همچنین حجم باکتری های موجود در عرق را کاهش می دهند و مانع از ایجاد بوی ناخوشایند می شوند و اکثرا عبارت Anti Transpirant روی آنها نوشته شده است، بهترین زمان برای استفاده از این نوع اسپری پس از استحمام است. اسپری خوشبو کننده دارای ترکیباتی هستند که به خوشبو شدن فرد کمک می کنند و کمکی به کمتر شدن میزان تعریق فرد نمی کند. ترکیب اسپری خوشبو کننده با مواد عرق باعث کمتر شدن میزان ماندگاری و اثر آن نسبت به اسپری ضدتعریق می شود. بنابراین اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که زیاد عرق می کنید و تعریقتان بوی بد دارد ما خرید اسپری ضدتعریق را به شما پیشنهاد می کنیم در غیر این صورت می توانید از اسپری خوشبو کننده استفاده کنید. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع اسپری زنانه و مردانه را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

خرید انواع اسپری

امروز انواع مختلفی از اسپری های زنانه مردانه در مدل های ضدتعریق بدن و خوشبو کننده در بازار موجود می باشند که این انواع از نظر نوع رایحه، حجم، قیمت، نوع اسپری معمولی یا پودری و میزان ماندگاری با هم متفاوت هستند. لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع اسپری گروه اسک لیستی عظیم از انواع اسپری را براساس برندهای معتبری نظیر آدیداس، امپر، جگوار، شی، نیوآ و....  را با رایحه ها و کاربردهای مختلف جمع آوری کرده است. پس از انتخاب اسپری مورد نظر خود می توانید نوع، مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و سایر توضیحات مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع اسپری خوشبو کننده را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی عدم اطمینان آنها از اصل بودن کالای اینترنتی است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اسپری های درج شده در این سایت  از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصالت و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری شده اند و در اختیار شما عزیزان قرار داده شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع