قیمت اسپرسو ساز

خرید اسپرسو ساز

اسپرسو یکی از نوشیدنی های محبوب در جهان به شمار می آید و از پودر قهوه درست می شود و خامه ای زیبا بر روی سطح این نوشیدنی قرار دارد. نام این نوشیدنی خوشمزه از نام دستگاه اسپرسو گرفته شده است. و در بسیاری از کافی شاپ ها از دستگاه اسپرسو استفاده می شود. دستگاه اسپرسو امکان تولید انواع نوشیدنی از جمله کاپوچینو، لاته، کن پانا و ... را نیز دارد. در هنگام خرید دستگاه اسپرسو ساز خوب برای منزل یا محل کار و مکان های دیگر باید نکاتی را توجه کنید. چرا که شرکت های مختلفی در دنیا دستگاه های اسپرسو ساز را در مدل ها مختلف طراحی و تولید می کنند. یکی از ویژگی های مهم دستگاه اسپرسو ساز توان دستگاه می باشد که برای تهیه ی یک نوشیدنی با کیفیت مورد استفاده قرار می گیرد هر چه توان بالاتر باشد کیفیت نوشیدنی نیز بیشتر است و میتوان توان دستگاه را مهمترین ویژگی یک دستگاه دانست. پمپ تولید بخار نیز در مدل های مختلف متفاوت می باشد و بر تولید بخار آب و آب جوش اثری مستقیم دارد. در دستگاه های اسپرسو ساز از پرتا فیلتر برای نشان دهنده ی سطح کیفی دستگاه استفاده می شود که در دو نوع فشرده و غیر فشرده در وزن های مختلف با طراحی استیل و پلاستیک می باشد. از لحاظ عملکرد نیز برخی از دستگاه ها قابلیت تولید انواع نوشیدنی علاوه بر اسپرسو را نیز دارند . در هنگام خرید علاوه بر قیمت و زیبایی یک دستگاه اسپرسو ساز به جنس بدنه نیز دقت کنید چرا که نشان دهنده ی مقاوت دستگاه در مدت زمان طولانی است. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع اسپرسو ساز را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان اسپرسو ساز را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع اسپرسو ساز

سایت بزرگ اسک لیستی از انواع مدهای مختلف اسپرسو ساز را برای شما جمع آوری کرده است که قیمت های مختلفی را دارند. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی لیست کامل مشخصات هر مدل از دستگاه اسپرسو ساز را به طور دقیق مشاهده می کنید و می توانید در قسمت نقد و بررسی، اطلاعاتی کامل از فناوری های اسپرسو ساز را کسب کنید و تصاویر ظاهری از بخش های مختلف محصول را ملاحظه نمایید. در قسمت مقایسه قیمت ها لیستی از فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت در سایت درج شده است و شما می توانید به راحتی بدون صرف زمان از طریق سایت اسک به چندین فروشگاه اینترنتی دسترسی داشته باشید و از قیمت محصول در فروشگاه های مختلف مطلع شوید.

اصالت کالا

یکی از دیگر نکاتی که هنگام خرید محصول باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی دستگاه های اسپرسو ساز موجود در این سایت و لیست فروشندگان ایرانی جمع آوری شده دارای اصالت کالا هستند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
اسپرسوساز دلونگی BCO420
اسپرسوساز دلونگی BCO420
Delonghi BCO420 Espresso Maker
0 نظر
2,080,000تومان
10 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
10 فروشگاه
اسپرسوساز نووا مدل 149
اسپرسوساز نووا مدل 149
Nova 149 Espresso Maker
0 نظر
1,469,000تومان
5 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
5 فروشگاه
اسپرسوساز نووا مدل 140
اسپرسوساز نووا مدل 140
Nova 140 Espresso Maker
0 نظر
1,360,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
اسپرسوساز نسپرسو U
اسپرسوساز نسپرسو U
Nespresso U Espresso Maker
0 نظر
2,500,000تومان
1 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
1 فروشگاه