دوربین

گروه اسک انواع دوربین ها را در ۴ دسته ، دوربین عکاسی ، دوربین فیلمبرداری ، دوربین شکاری و تلسکوپ قرار داده است . با مراجعه به هریک از این دسته ها ویژگی ها، امکانات و قابلیت هر یک از دوربین ها را مشاهده و بررسی کنید. اسک برای راحت کردن کار شما در جستجو امکاناتی قرار داده است که با فیلتر کردن براساس نام برند سازنده و یا قیمت بتوانید به دوربین مورد نظر خود به سرعت دسترسی پیدا کنید و بتوانید قیمت روز و مشخصات آن را به صورت صحیح مشاهده و بررسی کنید.

انواع دوربین

یک خرید اینترنتی مناسب زمانی انجام میشود که شما به شناخت دقیق و کاملی از جزییات یک کالا دست پیدا کنید. گروه اسک با دسته بندی مناسب و اطلاعات دقیق سعی کرده است که انواع دوربین ها را برای شما به نمایش در بیاورد. در اینجا به معرفی هریک از آنها می پردازیم تا به شناخت سطحی از انواع دوربین ها برسید. دوربین ها در انواع مختلفی ساخته، تولید و در اختیار بشر قرار داده شده است که هریک از آنها براساس قابلیت ها و امکانات های خود کاربردهای مختلفی دارند و بخشی از نیازهای بشر را پوشش می دهند. دوربین عکاسی دیجیتال برای ثبت و ذخیره عکس از حسگرهای حساس به نور استفاده می کند و تصویر گرفته شده برای استفاده طی چند مرحله به حافظه ی دوربین منتقل می شود. دوربین فیلمبرداری نوعی دوربین است که تعداد زیادی از تصاویر را بر روی فیلم و یا سنسور تصویر با سرعت بسیار بالا ثبت می کند. دوربین شکاری اجسام را به وسیله عبور تصاویر از دو سری لنز مجاور و منشور ایستاده بزگ نمایی می کند. از تلسکوپ هم برای دیدن اجرام آسمانی استفاده می شود.

ضمانت اصل بودن کالا

خرید یک کالا به صورت اینترنتی برای عده ای از افراد به دلیل عدم اطمینان از اصل بودن کالا مورد قبول نیست. برای رفع این مشکل اسک لیستی از فروشندگانی که به اصالت کالای خود تاکید دارند را جمع آوری و دراختیار شما قرار داده است بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع