دستگاه کپی :: 33 محصول

قیمت دستگاه کپی

دستگاه کپی

دستگاه کپی وسیله ای است که از یک نوشته و یا تصویر، یک کپی بر روی کاغذ چاپ می کند که کاربردهای فراوانی را در مراکز آموزشی و ادارات و ... دارد. امروزه دستگاه کپی در انواع و مدلهای مختلفی نظیر دستگاه کپی دیجیتال ،سیاه و سفید ، رنگی ، چند کاره و... ساخته و تولید شده اند. از مزیت های دستگاه کپی این است که قابلیت کپی برداری حجم بالا را دارا می باشند و می توانند ساعت ها بدون ایجاد مشکلی کار کنند. در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع دستگاه کپی را براساس برترین برنده ها مشاهده و مقایسه کنید.

انواع دستگاه کپی

دستگاه کپی آسانترین و ارزانترین ابزار برای تهیه کپی از یک متن است. با توجه به اینکه دستگاه کپی در انواع و قابلیت های مختلفی ساخته شده لذا هر مدل در جای به خصوصی کاربرد دارد یکی از مهم ترین فاکتورها هنگام خرید دستگاه کپی این است که باید ببینید حجم کپی روزانه شما چقدر است و در سالهای آینده چقدر خواهد بود و سپس با توجه به توان مالی دستگاه کپی با قیمت مناسب را برای خرید انتخاب کنید. خانواده بزرگ اسک مجموعه ای از انواع دستگاه های کپی را براساس برندهای معتبری نظیر: شارپ ، توشیبا ،کانن وموراتک دسته بندی و در اختیار شما قرار داده است. در این قسمت با مراجعه به هر قسمت می توانید نقد و بررسی، مشخصات فنی و تصاویر مربوط به هر دستگاه کپی را ببینید و از قیمت روز آن مطلع شوید. همچنین می توانید قیمت انواع دستگاه های کپی را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم اداری می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی عدم اطمینان آنها به اصل بودن کالا می باشد. در واقع اصالت کالا بر اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول دلالت می کند و سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی دستگاه کپی موجود در این سایت همگی از برندهایی هستند که بر اصل بودن کالای خود تاکید دارند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
دستگاه کپی شارپ مدل AR-X201
دستگاه کپی شارپ مدل AR-X201
SHARP AR-X201 Copier
0 نظر
4,960,000تومان
5 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
5 فروشگاه
دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020D
دستگاه کپی شارپ مدل AR-6020D
SHARP AR-6020D Copier
0 نظر
12,000,000تومان
3 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
3 فروشگاه
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • صفحه بعد