فکس :: 28 محصول

قیمت دستگاه فکس

فکس

دستگاه فکس یا دورنگار وسیله ای است که نامه های اداری و یا تصویری از یک مدرک را با استفاده از خط تلفن به دستگاه فکس دیگری ارسال می کند و یا دریافت می کند. طرز کار دستگاه فکس این چنین است که ابتدا نامه اداری را در دستگاه قرار داده و اسکن می شود سپس فکس مبدا، نوشته یا همان نامه اداری را به سیگنال های الکترونیکی  برای ارسال در خطوط تلفن تبدیل می کند و به فکس دیگر ارسال می شود؛ فکس مقصد سیگنال ها و کدها را دریافت و تبدیل به نوشته می کند و سپس نوشته ها را بر روی کاغذ چاپ می کند. در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع فکس را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع فکس

دستگاه های فکس با توجه به نیازهای مختلف جامعه در انواع و مدل های گوناگونی تولید و ساخته شده اند بنابراین باید دقت کرد دستگاه فکسی را انتخاب کنید که بتواند پاسخگوی نیازهای شما باشد و با قیمت مناسب خریداری شود. در شرکت هایی که حجم نامه های اداری کم است بهتر است از فکس حرارتی استفاده شود که سرعت نسبتا پایینی نیز دارد ولی در اداراتی که حجم نامه ها دریافتی و ارسالی زیاد است پیشنهاد می شود که از فکس لیزری به دلیل داشتن سرعت بالا استفاده شود. برخی از دستگاه های فکس مجهز به یک گوشی تلفن هستند که امکان برقراری ارتباط با شخصی که با دستگاه فکس مقصد کار می کند را فراهم می سازد. سایت اسک انواع فکس از جمله فکس لیزری، فکس حرارتی و فکس کپی و اسکنر را براساس برندهای معتبر پاناسونیک، کانن و برادر را به صورت لیست جمع آوری کرده است. و می توانید قیمت روز ، تصاویر، مشخصات فنی و اطلاعات هر محصول را به طور دقیق و جامع مشاهده و بررسی کنید.

اصالت کالا

از مهم ترین ویژگی های یک دستگاه فکس خوب داشتن اصالت است که بر اصل بودن و تقلبی نبودن آن دلالت می کند. گروه اسک لیستی از دستگاه های فکس که برندهای سازنده آن بر اصالت کالای خود تاکید دارند را جمع آوری و در اختیار شما قرار داده اند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • صفحه بعد