قیمت انواع آبسردکن

خرید آبسردکن

شما به وسیله ی دستگاه آب سردکن می توانید به راحتی آب سرد را دریافت کنید و میل نمایید در واقع این وسیله دمای آب را کاهش داده و یک نوشیدنی سرد را در شرایطی بهداشتی برای شما آماده می کند. در فصل تابستان در مکان های عمومی وجود آب سردکن مهم است و همچنین مناطقی که از نظر آب و هوایی جزء مناطق گرم محسوب می شوند. برخی از آب سردکن های موجود در بازار مجهز به خروجی آب گرم و سرد برای مصارف گوناگون می باشند. آب سردکن ها بر اساس شرایط مختلف آب و هوایی، آب را در درجه های مختلف سرد و گرم می کنند. سایت اسک لیستی از آب سردکن ها را برای مقایسه کاربر به همراه لیست فروشگاه های آنلاین همراه با قیمت جمع آوری کرده است.

انواع آبسردکن

شما با ورود به این بخش لیستی از آبسردکن ها را مشاهده می کنید و بر اساس توان خرید می توانید بر اساس قیمت آنها را فیلتر نمایید. آبسردکن های موجود در سایت اسک از برندهای معتبر میدیا، ساپر، ایستکول، هیوندای و هیتما می باشند که در طرح ها و رنگ بندی های مختلف برای تمامی مناطق و محیط ها مورد استفاده قرار می گیرند. سایت اسک با قرار دادن مشخصات فنی دقیق هر محصول و همچنین نفد و بررسی فناوری های آنها و قرار دادن قیمت روز آب سردکن ها مقایسه برای یک خرید مناسب را برای شما راحت تر کرده است. در پایین صفحه شما به راحتی بدون چرخش در سایت های مختلف و صرف زمان می توانید به لیست فروشندگان معتبر مجازی و ایرانی دسترسی پیدا کنید و قیمت محصول را در فروشگاه های دیگر ببینید و راحت تر یک آبسردکن مناسب را انتخاب کنید.

اصالت کالا

اصالت کالا در واقع به اصل بودن جنس خریداری شده و تقلبی نبودن آن اطلاق می شود و از آنجا که خرید اینترنتی بدون مشاهده واقعی انجام می شود این نگرانی برای برخی مردم پیش می آید که آیا جنس خریداری شده اصالت دارد یا نه. در این راستا خانواده اسک وظیفه خود را در ارائه درست یک خرید اینترنتی با قرار دادن فروشندگان کالاهایی که بر اصالت آنها تاکید دارد انجام داده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
آبسردکن بوش مدل RDW1571
آبسردکن بوش مدل RDW1571
BOSCH RDW1571 Water Dispenser
0 نظر
1,500,000تومان
12 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
12 فروشگاه
آبسردکن بوش مدل RDW1470
آبسردکن بوش مدل RDW1470
BOSCH RDW1470 Water Dispenser
0 نظر
1,940,000تومان
10 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
10 فروشگاه
آبسردکن بوش مدل RDW1370
آبسردکن بوش مدل RDW1370
BOSCH RDW1370 Water Dispenser
0 نظر
1,580,000تومان
7 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
7 فروشگاه
آبسردکن سام مدل WD-SR757W
آبسردکن سام مدل WD-SR757W
Sam WD-SR757W Water Dispenser
0 نظر
1,673,000تومان
4 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
4 فروشگاه