تصفیه آب :: 108 محصول

قیمت دستگاه تصفیه آب

تصفیه آب

دستگاه تصفیه آب به دستگاه هایی گفته می شودکه با استفاده از تكنولوژي RO ( اسمز معكوس يا آب شيرين كن ) و یا فیلتراسیون املاح مضر آب مانند ویروس و باکتری ها را از آب جدا کرده و آبی سالم را برای شرب در اختیار شما قرار می دهد. از دیگر مزیت های استفاده از دستگاه های تصفیه آب رفع ناخالصی هایی مانند شن و ماسه موجود در آب است که برای بیماران کلیوی بسیار مناسب است و هم چنین مشکل جرم رسوبات سماور و کتری شما حل خواهد شد. در این قسمت می توانید قیمت روز دستگاه های تصفیه آب، پیش تصفیه و ضدعفونی کننده های آب را با براساس برندهای مختلف ببینید و اگر دنبال محصولی به خصوص هستید، با فیلتر کردن براساس قیمت یا برند سازنده به راحتی می توانید محصول مورد نظر خود را یافته و مشخصات آن را مشاهده نمایید.

انواع دستگاه های تصفیه آب

مساله سالم بودن آب شرب از گذشته های دور مورد توجه مردم قرار داشت و مردم از روش های مختلفی مانند جوشاندن آب یا استفاده از الیاف پارچه به عنوان فیلتر برای تصفیه آب خود استفاده می کردند. با گذشت زمان و گسترش فناوری برای تامین آب سالم از دستگاه های تصفیه آب استفاده شد که دارای قابلیت ها و امکانات مدرن هستند. بنابراین کسانی که به سلامت آب نوشیدنی خود اهمیت می دهند باید در هنگام خرید دقت کنند تا دستگاهی مطمئن و با قیمت مناسب را انتخاب و خریداری کنند. لذا برای همین منظور گروه اسک  انواع دستگاه های تصفیه آب را براساس دو برند معتبر سام و آکواجوی جمع آوری کرده است و می توانید با کلیک بر روی هر مدل مشخصات و قیمت روز دستگاه های تصفیه آب را ببینید و همچنین قیمت انواع دستگاه های تصفیه آب را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند می توانید مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

بسیاری از افراد به دلیل عدم اطمینان از کیفیت و اصل بودن کالاهای اینترنتی تمایلی به خرید از طریق سایت های مختلف ندارند. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که دستگاه های تصفیه آب موجود در سایت اسک همگی دارای اصالت کالا می باشند و برنده های سازنده آنها معتبر می باشند و به اصل بودن دستگاه های تصفیه آب خود تاکید دارند لذا با خیال راحت و اطمینان از سایت اسک خرید خود را انجام دهید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • صفحه بعد