قیمت جاروبرقی خانگی

خرید جاروبرقی خانگی

جاروبرقی یکی از لوازم پر اهمیت در نظافت منزل است که در مدل های مختلف در بازار موجود می باشد. یکی از انواع جاروبرقی، جاروبرقی های خانگی می باشد که برای نظافت منزل مورد استفاده قرار می گیرد. شرکت های سازنده ی جاروبرقی های خانگی این وسیله ی پر کاربرد را با قابلیت های مختلف و در انواع مدل ها برای سلیقه ها طراحی و تولید کرده اند . یکی از ویژگی های مهم جاروبرقی قدرت موتور آن است. اگر به دنبال جاروبرقی قوی هستی به این ویژگی توجه کنید میزان بالا بودن قدرت موتور که با واحد وات مشخص می شود نشان دهنده ی کارایی بهتر یک جاروبرقی خانگی می باشد همچنین جاروبرقی های خانگی دارای قدرت مکش متفاوت می باشند هرچه قدرت مکش بیشتر باشد قابلیت تمیز کردن سطوح، بیشتر است. البته این قدرت برای سطوح مختلفی چون فرش، موزاییک، سرامیک و ... قابل تنظیم می باشد. برخی از جاروبرقی های موجود در بازار دارای کیسه ی جارو برای جمع آوری زباله هستند و برخی دارای محفظه ای هستند که زباله های جمع آوری شده را به صورت فشرده نگهداری می کنند و برخی دیگر هر دو قابلیت را دارا می باشند. از قابلیت های جالب در برخی از برندهای جاروبرقی خانگی قدرت مکش مایعات و خاصیت دمندگی برای پر کردن باد داخل تیوپ یا بادکنک می باشد. برخی از شرکت ها جاروبرقی های خود را مجهز به فناوری های نوینی چون تکنولوژی نانو سیلور برای ایجاد هوایی تمیز، فناوری گردش هوای امگا برای کاهش صدای جاروبرقی تا ده برابر و فناوری ها مدرن دیگر کرده اند. قیمت جاروبرقی های خانگی بسته به قدرت موتور، میزان مکش و دارا بودن فناوری های متفاوت، مختلف می باشد. در این قسمت می توانید پس از انتخاب گروه مورد نظر، قیمت روز انواع جاروبرقی خانگی را با برندهای مختلف و هم چنین لیست بهترین فروشندگان را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع جاروبرقی خانگی

سایت بزرگ اسک در این بخش لیستی از انواع مدل های جاروبرقی خانگی را برای شما جمع آوری کرده است. جاروبرقی های خانگی موجود در سایت اسک از برندهای مختلف و معتبر نظیر بوش، ال جی،  اسنوا،  فیلیپس و غیره جمع آوری شده اند که به راحتی می توانید پس از انتخاب محصول به مشخصات فنی دقیق و تصاویر ظاهری قسمت های مختلف نقد و بررسی فناوری های هر مدل دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت را ملاحظه خواهید کرد و به شما کمک می کند علاوه بر مقایسه ی قیمت ها به فروشگاه های دیگر به راحتی دسترسی داشته باشید و محصولی خوب را خریداری نمایید.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک می باشد. از این رو تمامی جاروبرقی خانگی جمع آوری شده دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی انتخاب شده اند و شما می توانید کالایی با اصالت را از طریق سایت اسک خریداری نمایید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع