اتو :: 388 محصول

قیمت اتو

اتو

اتو یک وسیله خانگی است که با استفاده از انرژی برق، موجب ایجاد دمای بالا در فلزی که در کف خود دارد می شود و انواع لباس ها و پارچه ها را با جنس های مختلف صاف می کند. صاف بودن البسه و چروک نبودن آنها برای افراد منظم و شیک پوش از دیرباز اهمیت داشته است و باعث می شود لباس ها زیباتر به نظر برسند. از دیگر مزیت های اتوکشی این است که حرارت بالای کف اتو میکروب ها و باکتری های موجود در سطح پارچه را از بین می برد و به بهداشت و سلامت پارچه کمک می کند. اتو با توجه به قابلیت ها، امکانات و نوع مصرف در انواع مدل ها و قیمت های مختلف در بازار موجود است ، ۱- اتو بخار دستی: در دونوع مخزن دار و بی مخزن تولید شده اند و امروزه در هرخانه ای مورد استفاده قرار می گیرند. نوع بی مخزن برای کسانی که حجم لباس کمی برای اتوکشی دارند مناسب است و اتوبخار مخرن دار برای اتو کشی لباس ها با حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد مخزن این مدل در زیر میز اتو قرار می گیرد و با یکبار آب پر کردن مخزن تا چند روز می توانید اتوکشی کنید و هم چنین فشار بخار بیشتری را به لباس ها وارد می کند.۲- اتو پرسی: مانند اتو بخار قدرت بخاردهی بالایی دارد و بیشتر برای اتوکشی پرده، ملحفه و شلوارهای مردانه مورد استفاده قرار می گیرد که کار کردن با آن مشکل است.۳- بخارگر: در دو نوع دستی و ایستاده تولیده شده است این نوع اتو با تولید بخار به سرعت چین و چروک های روی پارچه و پرده را از بین می برد و هم چنین می توانید با آویزان کردن لباس، کار اتوکشی را به صورت عمودی انجام دهید. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع اتو را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع اتو

از مهمترین نکات در هنگام خرید یک اتو خوب، دقت به وزن، توان مصرفی، اتو شوت یا مقدار خروجی بخار، خاموش کن اتوماتیک و جنس کف اتو است. خانواده بزرگ اسک در این قسمت مجموعه ای عظیم از انواع اتو بخار دستی بی مخزن و مخزن دار، اتوپرسی، بخارگردستی و ایستاده را براساس برندهای معتبری نظیر پاناسونیک، سامسونگ، اسنوا، بوش و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. برای یافتن اتو مورد نظر خود می توانید براساس قیمت و برند خاص فیلتر کنید و سپس مشخصات فنی، تصاویر، امکانات و قابلیت های اتو مورد نظر خود را ببینید و از قیمت روز آن مطلع شوید و همچنین می توانید قیمت انواع اتو را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی دیگراز نکاتی که هنگام خرید اتو باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک اتو است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اتوهای موجود در این سایت از برندهایی که به اصل بودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • 17
  • صفحه بعد