قیمت کولر گازی ال جی

خرید کولر گازی ال جی

قیمت کولر گازی ال جی در وب سایت اسک عرضه می شود. شرکت کره ای ال جی سال هاست که در عرصه تولید لوازم خانگی فعالیت می کند و سهم بزرگی از بازار جهان را در دست دارد. یکی ازمحصولات لوازم خانگی تولید شده شرکت ال جی، سیستم های تهویه هوای مطیوع از جمله کولر های گازی دیواری  (اسپلیت) می باشد که میزان تولید این نوع محصول توسط شرکت ال جی به ۱۲ میلیون دستگاه رسیده است که این عدد رقم بزرگی در دنیای رقابت بین شرکت های تولید کننده ی سیستم تصفیه هوا مطبوع می باشد که باعث کاهش قیمت کولر گازی ال جی شده است. شرکت ال جی برخی از کولر گازی های خود را به نسل جدید کمپرسور کم مصرف اینورتر مجهز کرده است که در کاهش مصرف انرژی بسیار موثر است . این موتورها و تکنولوژی اسکن هوشمند ال جی موجب کاهش مصرف برق تا ۷۳ درصد شده است.اسپلیت های ال جی مجهز به کیت مخصوص نصب بر روی دیوار می باشند که با زراحی خاص خود در رنگ های متنوع زیبایی خاصی به فضا می دهند. دستگاه های تهویه مطبوع ال جی ، هوای خنک را با سیستم توزیع باد 4 جهته، سرمایش سریع پرتاپ می کنند و برخی سرعت پرتاب باد تا 15متر را نیز دارند که فضای وسیعی را تحت پوشش قرار می دهد. و با توجه به مدل ها و رنگ های متنوع مناسب برای هر فضا بوده و این تنوع در طراحی ،  جوابگو سلیقه های متفاوت خانواده های ایرانی می باشد. در ادامه شما را با انواع تکنولوژي به کار رفته و کارایی آنها شما رو آشنا می کنیم. قیمت کولر گازی ال جی تحت تاثیر عوامل مختلفی است.

مشخصات کولر گازی ال جی

قیمت کولر گازی ال جی همه روزه برای مدلهای های مختلف این برند در سایت اسک اعلام می شود. کولر گازی شرکت ال جی مناسب برای هر فضا اعم از خانه یا محیط های کاری می باشد و با توجه به میزان فضای محیط های مختلف کولر گازی های خود را با ظرفیت های مختلف تولیده کرده است. برخی از مدل های شرکت ال جی به صورت دو منظوره یعنی هم سرمایشی وهم گرمایشی برای کلاس آب و هوایی گوناگون و برخی تک منظوره تولید و به بازار عرضه شده اند. از انواع مدل ها کولر گازی ال جی می توان به نکست پلاس ، نیو تایتان و غیره  اشاره کرد.

 کولر گازی اینورتر ال جی

تکنولوژی اینورتر  ( INVERTER)به کار رفته در کولر گازی های اینورتر ال جی ، که نسل جدیدی از کمپرسور(دور متغیر) است. موجب کاهش مصرف برق تا ۷۳ درصد می شود. دلیل کاهش این میزان از انرژی به دلیل کار کرد دستگاه با سرعت دور متغیر می باشد.چرا که با روشن و خاموش شدن کمپرسور در کولرهای گازی با دور ثابت برای تنظیم سرعت ،  موجب ایجاد شوک به سیستم برق و افزایش مصرف انرژی می شود. استفاده از گاز R410a در سیستم های سرمایشی و گرمایشی اینورتر ال جی راندمان کمپرسور را بالا می برد. فیلتر پلاسمستر آیونایزر یک سیستم یون ساز و محافظ می باشد. این سیستم با تولید ۲ میلیون یون موجب از بین رفتن ذرات آلرژی زا، ویروس ها، باکتری ها و دیگر ذرات معلق هوا در ۶۰ دقیقه می شود. و شما می توانید هوای پاک استنشاق کنید. شرکت ال جی برای جلوگیری از فرسایش مبدل حرارتی کولر های گازی خود از فین هایی طلایی ( Gold Fin) در قسمت خارجی دستگاه (کندانسور) استفاده کرده است. و میانگین مصرف انرژی طی زمان روشن بودن دستگاه (برحسب کیلووات) به وسیله نشانگر مصرف انرژی بر روی پنل نشان داده می شود. از دیگر مزیت های قابل اشاره در کولرهای گازی ال جی می توان به اسکن هوشمند محیط اشاره کرد. این سیستم با استفاده از سنسورهای خود محیط را اسکن کرده و  جهت پرتاب باد را بصورت مستقیم یا غیرمستقیم بر اساس تعداد افرا محیط تعیین می کند و میزان سرمایش را کاهش یا افزایش می دهد. که در کاهش مصرف انرژی نقش به سزایی دارد و همچنین باعث کاهش قیمت کولر گازی ال جی شده است.

تمای کولر های گازی نیو تایتان دارای صفحه نمایشگر مخفی می باشند. این کولر گازی با برق تک فاز کار می کند و مصرف برق آن 10 آمپر می باشد.  نیو تایتان های ال جی مجهز به کمپرسور توین روتاری هستند . این کمپرسورها این قابلیت را دارند که در فضا های گرم  و در فصل تابستان حتی تا دمای ۶۰ درجه مورد استفاده قرار بگیرد. بهره گیری از تکنولوژی BLDC در موتور فن و  همچنین پره های مورب در بلور فن باعث کاهش سطح صدا تا 19 دسی بل در کولر های گازی نیو تایتان گردیده است. فیلتر محافظ دوگانه (dual) نیز یکی دیگر از سیستم ها برای ایجاد هوای پاک بوده چرا که موجب می شود گرد و غبار در محیط از بین برود. سیستم حالت خواب راحت و سرمایش سریع از دیگر مزیت های کولر های گازی ال جی می باشد.نصب سریع و آسان اسپلیت های ال جی از نکته های قابل توجه می باشد که در مدت زمانی کوتاه با افراد کم قابل نصب است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع