قیمت کولر گازی

کولر گازی

کولر گازی، وسیله ای است که با تبدیل گاز به مایع و سپس مایع به گاز سرما بی نظیری را تولید می کند و همچنین گرمای محیط را می گیرد. کولر گازی جزو محصولات تهویه مطبوع است که قابلیت سرمایش و گرمایش را دارد. تمامی کولر گازی ها از دوبخش مکانیکی و الکتریکی تشکیل شده اند. بخش مکانیکی شامل :کمپورسور(متراکم کردن گاز مبرّد)، کندانسور ( تقطیر کننده )،اواپراتور ( تبخیر کننده )،ماده مبرد ( گاز خنک ) ،لوله مویی است و بخش الکترونیکی شامل : خازن، تابلو برق، سنسور دما، لوله مویی، فیوز حرارتی اتوماتیک (overload)، الکتروموتور فن به همراه پروانه است که همگی این اجزا در کنار یکدیگر باعث به وجود آمدن هوای خنک و مطبوع از طریق کولر گازی می شوند. امروزه شرکت های سازنده لوازم خانگی کولر گازی های خود در انواع مختلف را با مدرن ترین تکنولوژی و فناوری ها تولید و در بازار عرضه کرده اند. به طور کلی کولر گازی به دو دسته کلی یک تکه (کولر گازی پنجره ای و پرتابل) و کولر گازی دو تکه با نام دیگر اسپلیت (کولرگازی دیواری، ایستاده، سقفی، کاستی و کانالی) تقسیم کرد که به توضیح مختصری بعضی از این انواع می پردازیم. کولر گازی پنجره ای از ابتدایی ترین مدل های کولر گازی است که نیمه آن در داخل خانه و نیمه دیگر آن باید بیرون باشد و محل نصب آن کنار پنجره می باشد. کولر گازی پرتابل یا قابل حمل مکانی را برای نصب لازم ندارد و در ظرفیت های پایین تولید شده و مناسب برای فضای های کوچک و اتاقکها می باشد. کولرگازی اسپلیت دیواری از دو بخش پنل داخلی (اواپراتور) و پنل بیرونی (كندانسور) تشکیل شده است که پنل داخلی بر روی دیوار و پنل بیرونی در خارج از منزل نصب می شود. در بعضی مدل ها دارای کمپرسور اینورتر با کمترین میزان مصرف انرژی استفاده شده و تنوع ظرفیتی از 9000 تا 36000 BTU/h را شامل می شود. کولر گازی اسپلیت ایستاده از نظر ساختار دقیقا مانند کولر گازی دیواری است تنها تفاوت این است که در ظرفیت‌های بالا حدوداً تا ۹۶۰۰۰۰ BTU/h تولید می‌شوند و برای مکان های بزرگ و سالن ها مناسب است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع کولر گازی را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع کولر گازی

خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع کولر گازی دیواری ایستاده، پرتابل و پنجره ای را براساس برندهای معتبری نظیر اجنرال، سامسونگ، گری، ال جی، پاناسونیک و.... را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب کولر گازی مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان گنجایش، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید. و همچنین می توانید قیمت انواع کولر گازی را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم محصولات تهویه سرمایش و گرمایش می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از دیگر نکاتی که هنگام خرید کولر گازی باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک کولر گازی است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی کولر گازی ها موجود در این سایت از برندهایی که به اصل بودن کالا خود تاکید دارند جمع آوری شده است.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع