قیمت ماشین لباسشویی

خرید ماشین لباسشویی

در گذشته شستشو لباس ها به وسیله ی دست انجام می گرفت. با گذشت زمان وسیله ای برقی به نام ماشین لباسشویی طراحی و ساخته شد اولین ماشین های لباسشویی ، ماشین های سطلی هستند که تنها دارای یک مخزن برای قرار دادن لباس بودند، به مرور ماشین های نیمه اتوماتیک دو مخزنه ساخته شد و امروزه شاهد انواع ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک با موتورهای بالا و کم مصرف در طراحی های شیک با قیمت های مختلف در بازار هستیم. ماشین های لباسشویی جدید، مجهز به فناوری های نوین از جمله سیستم حباب ساز، سیستم هوشمند عیب یاب، درام الماسه می باشند که به طور کامل در سایت اسک به نقد و بررسی این فناوری ها پرداخته ایم و کاربرد هر یک را برایتان شرح داده ایم. شرکت های سازنده ی ماشین لباسشویی انواع مختلفی از ماشین لباسشویی را در گنجایش های چند کیلویی در رنگ بندی و طراحی مختلف برای تمام سلیقه ها ساخته و تولید کرده اند. سرعت چرخش موتور و مصرف انرژی و جهت باز شدن درب مخزن در مدل ها، متفاوت می باشد. وجود فناوری های مختلف و میزان گنجایش برقیمت ماشین های لباسشویی تاثیر دارد. از این رو ماشینی را انتخاب کنید که با مقدار البسه شما برای شستشو و دارا بودن فناوری های حائز اهمیت شما متناسب باشد. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع ماشین های لباسشویی را با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان ماشین لباسشویی را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع ماشین لباسشویی

سایت اسک مجموعه ای عظیم از انواع ماشین های لباسشویی تمام اتوماتیک درب از جلو و بالا را از شرکت های سازنده ی معتبر دنیا نظیر سامسونگ، ال جی، اسنوا، دوو، بوش و ... به صورت لیست برای شما جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی ماشین لباسشویی می توانید نوع مخزن ، سرعت چرخش موتور ، ظرفیت دیگ و سایر ویژگی ها ی آن را ملاحظه نمایید . در قسمت نقد و بررسی، از فناوری های مختلف ماشین لباسشویی مورد نظر اطلاعات درست کسب کرده و با مشاهده تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف دستگاه می توانید انتخابی درست داشته باشید. در بخش مقایسه قیمت ها و پایین صفحه لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت قرار داده شده است که انتخاب یک محصول مناسب بر حسب نیاز و توان خرید را برای شما بدون صرف وقت در جستجو فروشگاه ها در اینترنت آسان می کند.

اصالت کالا

یکی از مهم ترین دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی عدم اطمینان آنها از اصل بودن کالای اینترنتی است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که ماشین های لباسشویی موجود در وب سایت اسک و لیست فروشندگان براساس محصولاتی است که به اصالت کالای خود تاکید دارند، از این رو می توانید یک خرید مطمئن اینترنتی و آسان را تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع