عطریات

امروز خوشبو بودن را میتوان یکی از ویژگی های خوب برای یک فرد در جامعه دانست. در واقع عطر یا ادکلن ماده ای است که برای خوشبو کردن بدن و محیط های مختلف مکان های عمومی و خانه ها مورد استفاده  قرار می گیرد. امروزه  عطریات در دو قالب ادکلن و اسپری در بازار با انواع رایحه ها و بوهای مختلف برای سلیقه های متفاوت موجود می باشد. ادکلن و اسپری ها بر اساس میزان غلظت و مدت ماندگاری دارای قیمت های متفاوتی هستند. و از ۱ تا ۳.۴ انس سایز بطری هایشان متفاوت می باشد. در بخش عطریات سایت اسک شما دو دسته بندی عطر و ادکلن و اسپری را مشاهده می نماید و با ورود به هر بخش لیستی از موارد آن دسته را همراه با قیمت و مشخصات ملاحظه کرده و به راحتی به لیست فروشندگان دیگر همراه با قیمت دسترسی دارید

انواع عطریات

انواع عطریات در سایت اسک در دو گروه اسپری، عطر و ادکلن قرار دارد. سایت اسک انواع ادکلن و اسپری های معتبر از برندهای مختلف و محبوب دنیا از کشورهای متعدد نظیر آدیداس، دیور، بوگاتی، دیسکوارد را با توجه به سلیقه های مختلف و توان خرید در قیمت های متفاوت جمع آوری کرده است. شما با کلیک بر روی هر محصول به صفحه ی اطلاعات جامع و لیست فروشندگان معتبر ایرانی هدایت می شوید و در قسمت مشخصات فنی می توانید از میزان حجم، کشور مبدا برند، میزان ماندگاری، نوع رایحه، زنانه یا مردانه بودن عطر یا ادکلن مورد نظر  و سایر ویژگی ها اطلاعات دقیق و کامل کسب کنید. لیست فروشندگان در قسمت مقایسه قیمت ها کاملا معتبر بوده و با سایت اسک به راحتی در چند فروشگاه گردش کنید. و از این طریق خانواده اسک خریدی بدون صرف زمان زیاد و مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.

اصالت کالا

اصالت داشتن کالا یکی از مشخصه های مهم در خرید هر کالا می باشد و در سایت اسک در مورد تمامی محصولات و لیست فروشندگان ایرانی با وسواس تمام این مشخصه رعایت شده است و از این بابت سایت اسک خریدی مطمئن را برای شما ضمانت می کند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع