قیمت جارو شارژی

خرید جارو شارژی

جاروبرقی یکی از لوازم مهم در نظافت مکان های مختلف می باشد که امروزه در انواع مختلف از سوی برندهای متعدد طراحی و ساخته شده است . یکی از جدیدترین نوع جاروبرقی ها در چند دهه ی اخیر، جارو های شارژی می باشد که برای تمیز کردن مکان هایی نظیر داخل ماشین، مبل، پرده و یا مکان هایی که امکان استفاده از جاروبرقی معمولی نمی باشد مورد استفاده قرار می گیرد که کاربران زیادی را به خود جلب نموده است. جاروبرقی های شارژی از لحاظ نوع طراحی در دو مدل پارویی و دستی می باشند . مدل های دستی به دلیل جابه جایی راحت کاربرد بیشتری دارند، مدل پارویی تنها برای نظافت کف مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از ویژگی های مهم جارو شارژی میزان توان مصرفی است که معمولا دارای باتری های ۱۲ ولتی می باشند که هر چه میزان ولت بالاتر باشد زمان استفاده از جارو شارژی افزایش می یابد و برخی دارای شارژ فندکی مخصوص ماشین نیز هستند. از لحاظ کارایی جارو شارژی در دو نوع تک منظوره و دو منظوره طراحی و تولید شده اند. نوع تک منظوره جارو شارژی فقط قابلیت مکش گرد و خاک را دارد اما نوع دو منظوره قابلیت مکش آب و مایعات را نیز دارا می باشد که برای نظافت منزل نوع دو منظوره بهتر می باشد. یکی از قابلیت های مهم هر جارو شارژی وزن آن می باشد و جارو شارژی با وزن کم موجب خسته نشدن دست در هنگام استفاده می شود که معمولا جارو شارژی موجود در بازار وزن کمی دارند چرا که از پلاستیک فشرده برای ساخت بدنه اشان استفاده کرده اند. در این قسمت می توانید پس از انتخاب گروه مورد نظر، قیمت روز انواع جارو شارژی را با برندهای مختلف و هم چنین لیست بهترین فروشندگان را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع جارو شارژی

سایت بزرگ اسک در این بخش لیستی از انواع مدل های جارو شارژی را برای شما جمع آوری کرده است. جارو شارژی های موجود در سایت اسک از برندهای مختلف و معتبر نظیر بوش، ال جی، اسنوا، فیلیپس هاردستون، سام و ... جمع آوری شده اند. که به راحتی می توانید پس از انتخاب محصول به مشخصات فنی دقیق و تصاویر ظاهری قسمت های مختلف نقد و بررسی فناوری های هر مدل دسترسی پیدا می کنید و در بخش مقایسه ی قیمت ها لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت را ملاحظه خواهید کرد و به شما کمک می کند علاوه بر مقایسه ی قیمت ها به فروشگاه های دیگر به راحتی دسترسی داشته باشید و محصولی خوب را خریداری نمایید.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک می باشد. از این رو تمامی جارو شارژی جمع آوری شده دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و پس از بررسی انتخاب شده اند و شما می توانید کالایی با اصالت را از طریق سایت اسک خریداری نمایید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
جارو شارژی بوش مدل BBH22042
جارو شارژی بوش مدل BBH22042
Bocsh BBH22042 Vacuum Cleaner
0 نظر
2,000,000تومان
14 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
14 فروشگاه
جارو شارژی بوش مدل BBH22451
جارو شارژی بوش مدل BBH22451
Bocsh BBH22451 Vacuum Cleaner
0 نظر
2,250,000تومان
12 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
12 فروشگاه
جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE5
جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE5
Bocsh BBHMOVE5 Vacuum Cleaner
0 نظر
1,380,000تومان
12 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
12 فروشگاه
جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE3
جارو شارژی بوش مدل BBHMOVE3
Bocsh BBHMOVE3 Vacuum Cleaner
0 نظر
1,000,000تومان
11 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
11 فروشگاه