قیمت ماشین ظرفشویی

خرید ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی وسیله ای برقی و مکانیکی است که جهت شستشو و پاکسازی انواع ظروف از کثیفی و روغن مورد استفاده قرار می گیرد. در دنیای مدرن امروز اکثر خانم ها در خارج از منزل مشغول به کار هستند و زمان کمتری را برای انجام امور منزل دارند و یا بعضی از خانواده های پرجمعیت که حجم ظروف کثیفشان زیاد است به سمت خرید ماشین ظرفشویی روی آورده اند. امروزه از ماشین ظرفشویی در آشپزخانه ی رستوران ها و منازل استفاده می شود و مانند یک ربات به وسیله ی آب و مواد شوینده ظرف کثیف را دریافت و ظرف تمیز را تحویل می دهد. از مزیت های استفاده از ماشین ظرفشویی به جای شستشوی دستی این است که ظروف از انواع میکروب ها و عوامل بیماری زا پاک می شوند و همچنین هیچ گونه لک و بوی بد غذاها در ظروف باقی نمی ماند. امروزه بسیاری از شرکت های تولیده کننده محصولات خانگی هستند که به تولید انواع ماشین ظرفشویی با امکانات و فناوری های مدرن روی آورند از اصلی ترین تفاوت ها بین انواع ماشین ظرفشویی می توان به میزان مصرف انرژی، گنجایش و ظرفیت، تعداد قفسه ها، میزان صدا و قیمت اشاره کرد. از امکانات و قابلیت های مدرنی که برنده های سازنده برای انواع ماشین ظرفشویی قرار داده اند سنسورهایی است که دمای آب را کنترل می کنند تا حرارت به ظروف آسیب نزند و یا میزان کثیفی ظروف را از طریق اندازه گیری شفافیت آب تشخیص می دهند. و همچنین دارای انواع برنامه های شستشو با دماهای مختلف آب برای هر سیکل شستشو هستند که توسط کاربر قابل انتخاب است. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع ماشین ظرفشویی را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی در انواع مختلفی هستند که قابلیت شستشوی انواع ظروف نظیر: قاشق، چنگال قابلمه ، ظروف پیرکس، لیوان ها و حتی پارچ را دارا می باشند. ماشین ظرفشویی توکار که قابلیت جابه جایی ندارند و در داخل کابینت قرار داده می شوند. ماشین ظرفشویی رومیزی کوچک و سبک هستند و قابلیت جابه جایی را دارا می باشند. ماشین ظرفشویی ایستاده به مکانی ثابت برای نصب احتیاج دارد و برای شستشوی حجم بالای ظروف کثیف مناسب است. خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع ماشین ظرفشویی ایستاده، توکار، رومیزی، مبله و معمولی را براساس برنده های معتبری نظیر دوو، سامسونگ، اسنوا، ال جی، بوش و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب ماشین ظرفشویی مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان گنجایش، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید و همچنین می توانید قیمت انواع ماشین ظرفشویی را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از دلایل افراد برای خرید نکردن به صورت اینترنتی، عدم اطمینان آنها به اصل بودن کالا می باشد. گروه اسک با تلاش بسیار تمامی ماشین ظرفشویی موجود در سایت را براساس برندهایی که به اصل بودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است و در اختیار شما قرار داده است بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با استفاده از سایت اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع